وب سایت دارنیا با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان و هنر دوستان عزیز امکاناتی را برای کاربران خود در نظر دارد. یکی از این امکانات، خرید و ارسال کارت هدیه مبلغ دار از سایت فروشگاه دارنیا جهت هدیه دادن به عزیزان و نیز حمایت از صنایع دستی و اشتغال داخلی میاشد.

کارت هدیه کارتی است نقدی و بی نام که با مبلغ معین صادر میشود و به دارنده آن اجازه می دهد به دفعات دلخواه تا سقف موجودی کارت اقدام به خرید نمایند. تنوع در خرید، امنیت، سرعت، جذابیت خرید، تهیه هدیه ای با ارزش در کمترین زمان و بدون نگرانی از سلیقه فرد، جلوگیری از اتلاف وقت در تهیه هدیه، از مزایای استفاده و ترویج فرهنگ کارت های هدیه می باشد.

کارت هدیه

کارت های هدیه دارنیا نوعی کارت های اعتباری با کد تخفیف می باشد، که میتوانید آنرا بعد از خریداری از سایت فروشگاه دارنیا، به دوستان و عزیزانتان هدیه کنید. بدین گونه حق انتخاب نوع هدیه را به خودشان بسپارید.همچنین هدیه شما کاربردی تر و با ارزش تر خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی دارنیا به کاربران خود به ویژه سازمانها و شرکت های خصوصی با هدف ترویج و شناخت هنر و هنرمند، جهت استفاده به عنوان پاداش و هدیه در مراسمات ، کارت های هدیه مبلغ دار دارنیا را پیشنهاد می کندکارت هدیه دارنیا یک هدیه باورنکردنی است. این امکان برای کاربران وجود دارد در کنار سفارش کارت های هدیه مبلغ دار، کارت پستال هایی با عبارت های دلخواه برای مناسبت های مختلف سفارش دهند.

کارت هدیه

نحوه استفاده از کارت هدیه دارنیا:

پس از دریافت کارت هدیه دارنیا، کافیست پوشش روی کد قرار گرفته روی کارت را پاک کرده و کد را در سبد خرید در بخش کدهای تخفیف وارد کنید. شما می توانید تا سقف مبلغ کارت هدیه از وبسایت دارنیا خرید انجام دهید.

در نظر داشته باشید اگر کالای مورد نظر شما مبلغی بیشتر از مبلغ کارت هدیه باشد، مابقی مبلغ از حساب بانکی شما بعد از گذراندن مراحل خرید کسر می شود. همچنین اگر مبلغ کالای مورد نظر شما از مبلغ کارت هدیه کمتر باشد، و بعد از خرید مبلغ کارت هدیه شما باقی بماند سیستم به طور خودکار کد تخفیف جدید با مبلغ باقی مانده برای شما در قسمت "تخفیف های من" در حساب کاربری شما درج می کند که به شما امکان استفاده مجدد در خرید بعدی را خواهد داد.

کارت های هدیه دارنیا بهترین هدیه به دوستاران هنر و صنایع دستی در جهت حمایت از تولید داخلی، هنر و هنرمند می باشد. جهت تهیه کارت هدیه کلیک نمایید.

کارت هدیه