هدیه دادن، رسمی است که با قدمتی 7 تا 8 هزار سال از دیرباز تاکنون مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. گروه هنری دارنیا (فروشگاه اینترنتی دارنیا) با ارج نهادن بر این رسم پسندیده بر آن شد تا امکانی را فراهم آورد تا از این پس، مشتریان عزیز بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به همراه کارت پستال دستساز و متن تبریک دلخواه، برای عزیزان خود در هر جای ایران پهناور که باشند بفرستند.

شما می توانید با استفاده از خدمات جدید ما، مانند گذشته، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید اما این بار علاوه بر هدیه، کارت پستالی با متن دلخواه که بر روی آن درج می شود برای شخص مورد نظر بفرستید وگیرنده هدیه را شگفت زده کنید.

این قابلیت این امکان را به شما عزیزان می دهد تا با خرید هدیه ای از بین محصولات گسترده ی سایت دارنیا از جمله زیورالات، محصولات دکوری، پوشاک و غیره، در هر مناسبتی و به هر بهانه ایی عزیزان خود را سوپرایز نموده و حرف دلتان را بیان نمایید. این بار میخواهیم زبان شما باشیم تا از بهترین های زندگیتان برای بودنشان درکنارتان و تولدشان تشکر کنید.

جهت ارسال کارت پستال به همراه متن دلخواه خود، پس از انتخاب محصول مورد نظر بعنوان هدیه، در بخش انتخاب شیوه ارسال (پست پیشتاز و سفارشی و ...) تیک مربوط به ارسال کارت پستال را انتخاب نموده و متن تبریک دلخواه خود را در کادر مربوطه درج نمایید. مانند تصویر زیر: