کالا خریداری شده را به آسانی پس دهید

1395-03-29
کالا خریداری شده را به آسانی پس دهید

آیا دوست دارید یک خرید به یاد ماندنی داشته باشید؟ فروشگاه اینترنتی دارنیا برای شما گزینه ویژه ای در نظر دارد. شما عزیزان این امکان را دارید تا 7 روز پس از دريافت كالا و بسته به نوع و جنس کالا، بدون صرف هيچگونه هزينه اي آنرا به ما بازگردانيد.

بعنوان مثال يك گلدان خاتم از فروشگاه دارنيا خريد كنيد، آنرا درفضای مورد نظر در منزل قرار دهید و در صورت عدم رضایت یا متناسب نبودن کالای خریداری شده با  فضای مورد نظرخود، کالا را به ما بازگردانید و هزینه خرید، هزينه پست ارسالي و هزينه پست بازگشت كالا را پس بگیرید.

ما برای جلب رضایت و آسودگي خاطر شما، طرح بازگشت 7 روزه کالای خریداری شده را در نظر گرفته ایم. هدف از در نظر گرفتن این طرح آنست که شما کالای خریداری شده را از نزدیک ببینید، لمس کنید در فضای مورد نظر قرار دهید و نگران آنچه خرید می کنید، نباشید.

ضمانت بازگشت هفت روزه کالا

 البته لازم بذكر است کالای خریداری شده در صورت بازگشت باید در شرایط اولیه پلمپ استاندارد خود باشد و هیچ نوع آسیبی بسته به جنس و نوع محصول اعم از شکستگی، خراشیدگی، پارگی، رنگ پریدگی در آن ايجاد نشود. بعنوان مثال البسه های خریداری شده از فروشگاه نظير مانتوها، در شرایط خاص بسته بندی خود، امکان پرو بعد از دريافت را دارند اما نبايد پلمپ لباس باز شود و مانتو كاملا در شرایط اولیه خود باز گردانده شوند.

برای اینکه این فرصت را از دست ندهید، همین حالا اقدام کنید.  کافیست یکبار به ما اطمینان کنید. همین حالا کالایی را از ما خریداری کنید آنرا تا 7 روز در فضای مورد نظر خود آزمایش کنید، اگر دوست نداشتید می توانید کالای خریداری شده را بدون هیچ هزينه اي و براحتی بازگردانید. پس امتحان کنید و لذت خرید واقعی را تجربه کنید. 

برچسب: بازگشت-کالا

2 نظر تا کنون درج شده است

  • Avatar
   مقداد
   1395-12-09 18:03:46

   با سلام آيا هزينه ارسال با خود شماست يا مشتري ممنون

  • Avatar
   دارنيا
   1395-12-13 11:20:15

   درود بر شما، هنگام خريد كالا، هزينه ارسال با مشتريست. اما در صورت نياز به استفاده از ضمانت برگشت كالا، هزينه برگشت با فروشگاست.

دیدگاه خود را ارسال کنید

* نام و نام خانوادگی
* ايميل: (ايميل شما منتشر نمي شود)
* متن نظر:
* عبارت امنيتي را وارد نماييد