گوشواره رزین تنگ ماهی

 • jew1182
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  گوشواره رزین تنگ ماهی

  گوشواره رزین تنگ ماهی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۶۵,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود


درباره گوشواره تنگ و ماهی:

گوشواره تنگ و ماهی از جنس فلز برنج می باشد. ویژگی خاص این گوشواره تلفیق فلز برنج با رزین است. رزین مایعی است که می تواند شفاف، سفید یا رنگی باشد. رزین های اپوکسی به طور لایه های نازک کاربرد دارد، از جمله در زیورآلات بسیار استفاده می شود، که امروزه طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. گوشواره تنگ و ماهی به شیوه برش و جوشکاری ساخته شده است و سپس طرح زیرین در ناحیه ای که قرار است رزین داشته باشد، به صورت رنگ یا نقش که گاهی ممکن است کاغذ یا پارچه باشد گذاشته می شود سپس با مواد رزین ریخته گری می شود. گوشواره تنگ و ماهی دارای طرح خاص و بسیار زیبا در قالبی از رزین شفاف و نشکن می باشد. این گوشواره را بسته به سلیقه خود می توانید با لباس های خود ست کنید.

درباره هنر جواهر سازی:

انسان کهن در ابتدا برای زینت و آراستگی خود از نشانه هایی كه از طبیعت الگو برداری كرده بود كمك می گرفت. قدیمی ترین زیورآلاتی یافت شده  مربوط به 41 صدف سوراخ شده با قدمت 72 هزار سال در غار Grotte des Pigeons  واقع در شرق مراکش هستند. همچنین استفاده از سنگ ها و فلزان در بین النهرین و مصر رایج بود. در زمان های قدیم سنگ های قیمتی علاوه بر ارزش مادی بیشتر جنبه سحر و جادو داشته و به عنوان طلسم برای صاحبان جواهرات محسوب می شده اند.

از جمله روش هایی که امروزه برای ساخت زیور آلات فلزی مورد استفاده است، تو خالی سازی، اره کاری، لحیم کاری، ملیله کاری، مشبک کاری، ریخته گری و ... که با تکنیک های اسید کاری، حکاکی، مینا کاری، فیروزه کوبی و ... تزیین می شوند. همچنین ابزارآلاتی که در جواهرسازی سنتی استفاده می شوند کمان اره، دم بوری، انواع سوهان، تخته نسوز،پنس و ... هستند.

نکات نگهداری:

 در مورد محصولاتی که از فلز برنج در ساختشان استفاده شده نیز توصیه می شود با آب تماس نداشته باشند و در صورتی که برنج کمی تیره شد یا تغییر رنگ داد می توان از پارچه ای آغشته به آبلیمو بر سطح آن استفاده و سپس با آب سرد شست و بلافاصله با پارچه ای نرم خشک نمود. برای بازگرداندن درخشندگی در فلز برنج می توان از کرم های جلاسنج استفاده کرد.

کد محصولjew1182
وزن8 گرم
جنسفلز برنج
ابعاد1.6* 4.1 سانتیمتر
نگیندارد
رنگ نگینسبز
نوع نگینرزین
فرم نگینتنگ ماهی
ضخامت محصول3.5 میلیمتر
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکبرش و جوشکاری
نام هنرمندهاشمی فر، قلی پور
نحوه بسته شدنسنجاق قفلی
نوع کاربردمد و فشن
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

گوشواره رزین تنگ ماهی

گوشواره رزین تنگ ماهی

محصولات مشابه