گوشواره سنگ لاجوردی 1157

 • jew1157
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  گوشواره سنگ لاجوردی 1157

  گوشواره سنگ لاجوردی 1157

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۸۵,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود


درباره هنر جواهر سازی:
انسان کهن در ابتدا برای زینت و آراستگی خود از نشانه هایی كه از طبیعت الگو برداری كرده بود كمك می گرفت. قدیمی ترین زیورآلاتی یافت شده مربوط به 41 صدف سوراخ شده با قدمت 72 هزار سال در غار Grotte des Pigeons واقع در شرق مراکش هستند. همچنین استفاده از سنگ ها و فلزان در بین النهرین و مصر رایج بود. در زمان های قدیم سنگ های قیمتی علاوه بر ارزش مادی بیشتر جنبه سحر و جادو داشته و به عنوان طلسم برای صاحبان جواهرات محسوب می شده اند.
از جمله روش هایی که امروزه برای ساخت زیور آلات فلزی مورد استفاده است، تو خالی سازی، اره کاری، لحیم کاری، ملیله کاری، مشبک کاری، ریخته گری و ... که با تکنیک های اسید کاری، حکاکی، مینا کاری، فیروزه کوبی و ... تزیین می شوند. همچنین ابزارآلاتی که در جواهرسازی سنتی استفاده می شوند کمان اره، دم بوری، انواع سوهان، تخته نسوز،پنس و ... هستند.
درباره گوشواره برنجی:
گوشواره فوق از جنس برنج می باشد که به شیوه برش ورق های برنج و سپس فرم دادن و لحیم کاری ساخته شده است. این گوشواره دارای سنگ کریستال آبی لاجوردی می باشد، سنگ های کریستال در رنگ های مختلف موجود می باشند و سنگ های تزیینی کریستالی، امروز بیشتر به دلیل مناسب بودن قیمت آنها استفاده می شوند. رنگ آبی سنگ این گوشواره با رنگ طلایی برنج زیبایی چشم نوازی را ایجاد کرده است. این گوشواره را بسته به سلیقه خود می توانید با لباس های سنتی و مدرن خود ست کنید.
نکات نگهداری:
برای جلوگیری ازتغییر رنگ دادن زیوآلات برنجی از تماس با آب خودداری کنید.اما اگر به هر دلیلی زیورآلات برنجی شما تغییر رنگ داد به راحتی میتوانید آنرا به رنگ اولیه خود بازگردانید.بهترین روش استفاده از سرکه یا آبلیمو می باشد.کافی است پارچه ای را به سرکه یا آبلیمو آغشته کنید وسیاهی و کدری زیور آلات خود را با آن تمیز کنید.

وزن3 گرم
نوع زیورگوشواره
جنسیتزنانه
جنسفلز برنج
جنس بند یا زنجیرندارد
نقش موتیفساده
فرم موتیفدایره
رنگ موتیفآبی لاجوردی
ابعاد موتیف1*1 سانتیمتر
نگیندارد
رنگ نگینآبی لاجوردی
نوع نگینکریستال
فرم نگیندایره
تعداد نگین اصلی1 عدد
طول بند یا زنجیرندارد
ضخامت محصول3 میلیمتر
سبک طراحیسنتی-مدرن
نوع تکنیکبرشکاری
نام هنرمندخانم علیاری
نحوه بسته شدنبست گوشواره
نوع کاربردکاربردی-تزیینی
گروه هنریصنایع دستی سنگی
زیر گروه هنریتراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

گوشواره سنگ لاجوردی 1157

گوشواره سنگ لاجوردی 1157

محصولات مشابه