کیف دستی چرم طبیعی

 • bag1036
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کیف دستی چرم طبیعی

  کیف دستی چرم طبیعی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود


درباره کیف دوشی چرم طبیعی:

این کیف دوشی در عین سادگی بسیار زیباست، برش هایی که بر روی کیف به صورت متقارن وجود دارد جلوه ای خاص به کیف بخشیده. در پشت کیف نیز ما شاهد این برش ها هستیم اما هنرمند با گذاشتن زیپ در پشت کیف تفاوت بین این دو ایجاد کرده است؛ داخل این کیف نیز با اشبالت مصنوعی پوشیده شده و دو جیب در داخل آن برای گذاشتن وسایل ضروری تعبیه شده است.

درباره چرم:

انسان های اولیه در همان روزهای آغازین سکونت خود بر روی زمین به اهمیت پوست حیوانات پی بردند و بدین جهت از آن برای مصارفی چون پوشاک، کفش و... استفاده نمودند. اگر چه در آغاز پوست به صورت خام مورد استفاده قرار می گرفت ولی به مرور زمان به فن نگهداری و دباغی پوست و تبدیل آن به چرم پی برد؛ تا جایی که امروزه چرم به یکی از پر سودترین صنایع جهان تبدیل گشته است.

نکات نگهداری:

برای نگهداری این اثر باید از تماس آن با اشیای تیز و قرار گرفتن در معرض حرارت مستقیم جلوگیری کنید؛ همچنین از مصرف مواد روغنی صنعتی و پارافینی به منظور جایگزینی با واکس و پولیش های مختص چرم بپرهیزید. جهت تمیزکاری کیف چرم خود از یک پارچه و یا حوله مرطوب شده با آب صابون استفاده کرده و با حرکت دایره وار به آرامی آن را پاک کنید.

وسایلی مانند عطر و ادکلن، آستون، کرم های مخصوص پوست و... در صورت ریزش باعث آسیب دیدن شدید چرم شده، رنگ آن را تغیر داده و آسیب های غیر قابل برگشتی ایجاد می کند به همین دلیل در هنگام حمل این وسایل دقت نمایید. 

کد محصولbag1036
وزن900 گرم
جنسچرم طبیعی گاو
ابعاد31*49 سانتیمتر
ضخامت محصول4 میلیمتر
نوع طرح---
سبک طراحی---
نوع تکنیک---
رنگبندی عسلی
نام هنرمندخانم یازرلو
نوع کاربردمصرفی
گروه هنریصنایع دستی چرمی
زیر گروه هنریتولیدات چرمی دستدوز

نقد و بررسی خود را بنویسید

کیف دستی چرم طبیعی

کیف دستی چرم طبیعی

محصولات مشابه