کیف چرم طبیعی روژان

 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کیف چرم طبیعی روژان

  کیف چرم طبیعی روژان

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۴۵۰,۰۰۰ تومان


چرم ماده ای بادوام و انعطاف پذیر می باشد که از دباغی پوست احشام، بدست می آید. این چرم بهترین نوع چرم جهت استفاده های معمول و دارای بیشترین مقاومت و زیباترین رخ میباشد. این محصول که از جنس چرم طبیعی است پیشنهاد مناسبی است تا با خیال راحت و بدون نگرانی از فرسودگی محصول از آن استفاده نمایید و یا به عزیزان خود هدیه دهید.

نکات نگهداری:

1-    چرم را باید به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار با اسفنج با پارچه نمناک تمیز کرد و گرد و خاک و لکه های سطحی روی آن را زدود.

2-    چرم را نباید در مقابل حرارت مستقیم و یا حرارت غیر مستقیم طولانی (مانند خورشید) قرار داد؛ زیرا آب شیمیایی چرم بخار شده و چرم حالت خشک و سوختگی پیدا می کند.

3-    حجم چرم در تماس با آب و رطوبت افزایش یافته و کش می آید و با خشک کردن آن در صورت نداشتن توانایی لازم ، چرم حالت اولیه خود را از دست می دهد. در چنین مواردی چرمی که آب خورده را باید به آرامی و در گرمای ملایم خشک کرد و از قرار دادن آن در برابر حرارت و همچنین خورشید خودداری کرد.

4-    تماس چربی و مخصوصا دست چرب با چرم باعث کدر شدن و چرک شدن چرم می شود ، و برگرداندن آن به حالت اولیه دشوار و با ضرر رسیدن به چرم همراه است .

5- وسایلی مانند عطر و ادکلن، آستون، کرم های مخصوص پوست و... در صورت ریزش باعث آسیب دیدن شدید چرم شده، رنگ آن را تغیر داده و آسیب های غیر قابل برگشتی ایجاد می کند به همین دلیل در هنگام حمل این وسایل دقت نمایید.

کد محصولbag1006
وزن200 گرم
جنسچرم طبیعی بز
ابعاد30. 16 سانتیمتر
ارتفاع5 سانتیمتر
نوع تکنیکچرم دوزی
نام هنرمندبرند ایوا
نوع کاربردکاربردی
گروه هنریصنایع دستی چرمی
زیر گروه هنریتولیدات چرمی دستدوز

نقد و بررسی خود را بنویسید

کیف چرم طبیعی روژان

کیف چرم طبیعی روژان

محصولات مشابه