کیف دوشی نیم دایره بزرگ برند فرفره رنگی

 • bag1159
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کیف دوشی نیم دایره بزرگ برند فرفره رنگی

  کیف دوشی نیم دایره بزرگ برند فرفره رنگی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده


خواب دیدم پرنده ای روی درختم و دورتا دورم را گنجشکان نقاشی شده ی خیالم گرفته اند. کیف های فرفره رنگی تصویری از همین خیال هستند که هنرمندانه تصویر سازی شده اند و در قالب یک کیف همیشه همراهت خواهند بود.

شعرهایی که با آن ها خاطره داریم، مرغ سحر و خاطرات آن، همگی نقش بسته اند روی کیفت. کیف های فرفره رنگی بر خلاف فرم رایج کیف ها، در طرح های متفاوتی طراحی شده که راحت بر شانه هایتان می نشیند و می توانید هر آنچه می خواهید در آن قرار دهید. سطح این کیف همچون دفتری پر از نقش گل و پرنده از ذهن خلاق و پرشور هنرمندی است که دنیایی زیبا خلق کرده و آن را به شما هدیه داده است. دنیای گنجشگ های روی کیف و گل هایی که سراسر آن را گرفته است و قرار است بر دوش شما بنشیند و همراهتان باشد. این کیف مناسب تیپ های اسپرت و افرادی است که می خواهند کتاب و وسایل این چنینی همراه خود داشته باشند و جایگزینی مناسب برای کوله پشتی است. کیف دارای قسمت های جدا برای تفکیک وسایل داخل آن و دارای فضای کافی و مناسب برای گذاشتن لوازم است.

نکات نگهداری:

این کیف پارچه ای که از کیفیت بالایی بر خودار است کاملا قابل شستشو بوده و دارای ثبات رنگی می باشد. تنها نکته قابل ذکر در نگهداری آن، خودداری از گذاشتن اشیای نوک تیز در آن است تا دچار پارگی و زدگی نشود.

کد محصولbag1159
وزن228 گرم
جنسچرم مصنوعی- مخمل
ابعاد31* 33* 6.5 سانتیمتر
طول بند یا زنجیرقابل تنظیم
ضخامت محصول0.2 سانتیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکچاپ رو پارچه
نام هنرمندفرفره رنگی
نوع کاربردکیف، کاربردی

نقد و بررسی خود را بنویسید

کیف دوشی نیم دایره بزرگ برند فرفره رنگی

کیف دوشی نیم دایره بزرگ برند فرفره رنگی

محصولات مشابه