کیف دوشی و کمری برند فرفره رنگی

 • bag1152
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کیف دوشی و کمری برند فرفره رنگی

  کیف دوشی و کمری برند فرفره رنگی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۲۰۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود


اگه عاشق کیف هستی و دلت کیفی می خواد، که بتونی با مدل های مختلفی ازش استفاده کنی، من بهت "کیف کمری و دوشی فرفره رنگی" رو معرفی می کنم.

یک کیف سرزنده و شاد که با رنگی و نقشی جذاب، می تواند با هر پوششی هماهنگ گردد. کیفی کاملا کاربردی که نواری از جنس مخمل ضخیم روی آن دوخته شده تا علاوه بر زیبایی به عنوان قسمتی برای نگهداری کیف، به صورت دستی نیز باشد. علاوه بر این یک بند کمری بزرگ با رویه ای مخملی، همچون کمربندی قابل نسب به کیف می باشد، تا امکان استفاده از کیف به حالت کمری را ایجاد نماید.  قسمت داخلی کیف دارای جیبی جدا گانه برای قرار دادن لوازم می باشد. بند دوشی ساده و باریکی که از قسمت بالای کیف به آن متصل است، جهت کاربرد  کیف به حالت دوشی طراحی شده است. تمام این بند ها قابلیت جدا شدن از کیف را دارا می باشند و شما می توانید در مواقع دلخواه، ازهرکدام از حالت های کیف استفاده نمایید. تمام سطح بند کمری تکراری از نقوش هنر ایرانی، به سادگی و صمیمیت می باشد. 

نکات نگهداری:

جنس این کیف چرم مصنوعی و مخمل دارای چاپ است که از کیفیت بالایی بر خودار بوده و دارای ثبات رنگی در شستشو می باشد. تنها نکته قابل ذکر در نگهداری آن، خودداری از گذاشتن اشیای نوک تیز در آن است تا دچار پارگی و زدگی نشود.

کد محصولbag1152
وزن338 گرم
جنسچرم مصنوعی- مخمل
ابعاد 14*21 سانتیمتر
طول بند یا زنجیربه صورت دولا 65 سانتیمتر- قابل تنظیم
ضخامت محصول0.2 سانتیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکچاپ رو پارچه
نام هنرمندفرفره رنگی
نوع کاربردکیف، کاربردی

نقد و بررسی خود را بنویسید

کیف دوشی و کمری برند فرفره رنگی

کیف دوشی و کمری برند فرفره رنگی

محصولات مشابه