کاسه پایه دار مسي زنجان اثر محمدی طرح سبد

 • dec1716
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کاسه پایه دار مسي زنجان اثر محمدی طرح سبد

  کاسه پایه دار مسي زنجان اثر محمدی طرح سبد

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۴۸۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود


ظروف مسی یکی از جذاب ترین ظروف پذیرایی و مصرفی می باشند. برق و درخشش این ظروف همواره جلوه گر است و رقص نور بر اندام این فلز مایل به سرخ، یکی از دلایل جذابیت آن ها می باشد. ظرف پذیرایی طرح سبد دارنیا، با طراحی زیبا و امروزی، تجربه ی استفاده از ظروف مسی در قالب امروزی را ایجاد می نماید. این سبد از کاسه ای گود که برای ایست بهتر آن، سه پایه به قسمت زیری ظرف پرچ شده؛ و دسته ای یکدست که از دو طرف بر بدنه ی آن پرچ و محکم گشته؛ تشکیل شده است. این ترکیب بندی باعث استفاده آسان و بهتر این ظرف گشته و فرمی ساده و زیبا را ایجاد می کند. رنگ زیبای مس در تمام قسمت های خارجی و داخلی ظرف و همچنین چکش کاری ظریفی که به دست هنرمند انجام شده، جلوه این ظرف زیبا را دو چندان می نماید.با توجه به ابعاد ظرف میتوان از آن به عنوان ظرف میوه، آجیل و دیگر کاربردهای پذیرایی و همچنین به عنوان دکور در منازل استفاده کرد. مسگری هنری کهن است که همچنان کاربرد داشته و توسط دستان هنرمند به روش سنتی ساخته می شود.

نکات نگهداری:

ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی قسمت هایی از ظرف که روکش قلع ندارند، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشد. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده

4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک

5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند میتوانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر می شوند.برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید.

کد محصولdec1716
وزن640 گرم
جنسمس
ابعاد22.5* 9 سانتیمتر
ارتفاع21.5 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندمحمدی
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

کاسه پایه دار مسي زنجان اثر محمدی طرح سبد

کاسه پایه دار مسي زنجان اثر محمدی طرح سبد

محصولات مشابه