تاج گل 1061

 • oth1061
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  تاج گل 1061

  تاج گل 1061

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۵۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

امروزه استفاده از انواع تاج ها در مراسمات مختلف رواج یافته است. استفاده آن عمدتا به عنوان یکی از ملزومات تزئینی می باشد. لازم به ذکر است که استفاده از تاج در هر شرایطی دارای معانی و مفاهیم خاصی بوده است. بطور مثال در یونان باستان تاج گل مورد استفاده بود و از آن بیشتر در موقعیت های خاص و برای گرامیداشت خدایانشان استفاده می شد. در همان دوره بود که بر سر داشتن حلقه های گل از جنس برگ بو مد شد ( برای مثال ژولیوس سزار را به یاد بیاورید). این حلقه های گل به ارتش هایی که در جنگ پیروز می شدند یا به موفقیتی می رسیدند اعطا میشد.
ولی امروزه کاربرد تزیینی دارد. گل های محصول فوق با استفاده از تکنیک فرم دهی به پارچه به وسیله ی اُتو ساخته شده اند. همچنین در ساخت این گلها از بهترین انواع ساتن های موجود در بازار استفاده شده است. استفاده از مواد درجه یک و بسیار مرغوب در ساخت این تاج گل متضمن انتخاب این محصول خواهد بود. همچنین با توجه به انعطاف پذیر بودن این محصول امکان دستیابی به فرم دلخواه نیز وجود خواهد داشت.

نکات نگهداری:

گلهای پارچه ای این محصول با استفاده از چسب حرارتی به رشته ی اصلی اتصال یافته اند، به همین دلیل بهتر است تا از اعمال فشار به آن ها خودداری شود. با توجه به اینکه محصول فوق از ظرافت بالایی برخوردار است بهتر است تا از شستن آن پرهیز شود. چنانچه بر روی قسمت های پارچه ای آن لکه ای پدیدار شود، بهتر است تا با استفاده از یک قطره از هر یک از محلول های  شوینده ی موجود، لکه ی مزبور را با انگشت ها به آرامی پاک نمایید. همچنین از قرار دادن اشیاء سنگین روی آن خودداری فرمایید.

وزن35 گرم
قطر16 سانتیمتر
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکدست ساز
رنگبندیسفید
نام هنرمندمیترا میرعرب
محل تولیدگرگان

نقد و بررسی خود را بنویسید

تاج گل 1061

تاج گل 1061

محصولات مشابه