گل و گلدون درودگری چوب گردو

 • dec1265
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  گل و گلدون درودگری چوب گردو

  گل و گلدون درودگری چوب گردو

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره گل و گلدون درودگری چوب گردو:

امروزه گلدان های متفاوت با گل های زیبا نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون داخلی منازل ایفا می کنند، این وسیله ی زینتی بخوبی می تواند طراوت و نشاط را به محیط اطراف خود ببخشد مانند محصول پیشنهادی ما که گلدانی است با بدنه ی چوبی و فرم مستطیلی شکل، به دلیل ظاهر ساده و درعین حال شکیلی که دارد بخوبی قابل استفاده در محل کار و منزل می‌باشد.

 درباره هنرهای چوبی:

هنرهای چوبی یکی از شاخه های صنایع دستی است که از گذشته های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده و انسان ها همواره بخش مهم یا حداقل قسمتی از نیازهای مصرفی خود را از طریق این ماده که خود به گونه های مختلف تقسیم می شود، تأمین می کرده اند. ضمن آنکه چوب عرصه ایی مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت‌های مختلف بوده است.

هنرهای چوبی به بخش های مختلفی از لحاظ شیوه ی اجرا که شامل منبت، معرق، خاتم،گره چینی و حجم سازی است تقسیم می شوند.

نکات نگهداری:

جهت نگهداری هر چه بیشتر وسایل چوبی؛ هیچ گاه آنان را در نقاط گرم و خشک منزل قرار ندهید. همچنین؛ جهت تمیز نمودن لوازم چوبی فقط از آب خالص و پارچه ای کتانی استفاده کنید و در صورت وجود نقش و عاج در وسایل چوبی آن را با پنبه ای تمیز کنید. سعی کنید به طور مرتب وسایل چوبی را تمیز کنید چون در صورت رعایت نکردن این نکته بهترین محیط را برای زندگی حشرات فراهم نموده اید.

کد محصولDec1265
وزن115 گرم
جنسچوب گردو
ابعاد6*6 سانتیمتر
ارتفاع16 سانتیمتر
ضخامت محصول5 میلیمتر
نوع طرحهندسی
نوع تکنیکهندسی
نوع کاربرددکوراتیو، مصرفی
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری

نقد و بررسی خود را بنویسید

گل و گلدون درودگری چوب گردو

گل و گلدون درودگری چوب گردو

محصولات مشابه