آویز عقیق طرح گل

 • jew1308
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  آویز عقیق طرح گل

  آویز عقیق طرح گل

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۲۷۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

عقیق، آشناترین سنگ در میان سایر سنگ های قیمتی، در کشورمان است. با رنگی آشنا  و اصیل، قهوه‌ای مایل به قرمز. عقیق از متنوع ‌ترین سنگ‌ های زینتی به ‌شمار می ‌رود؛ که انواع آن از دیرباز مورد توجه همگان قرار داشته است و امروزه نیز طرفداران بسیاری دارد.

آویز عقیق، طرح گل، ساخته شده با تکنیک پیچش و فرم دهی مفتول، نمونه ای از یک زیور با مرکز توجه سنگ می باشد. سنگ عقیق قرار گرفته در مرکز و پیچش و بافت مفتولی به دور آن باعث شده تا تمام دقت جانب سنگ بکار رفته در این گردن آویز معطوف گردد. این دسته از زیورآلات که با تکنیک های مفتولی و سیم پیچ ساخته می شوند، به عنوان محصولاتی متفاوت و زیبا در بازار جهانی جایگاه ویژه ای یافته اند؛ و یک اکسسوری زیبا و فاخر برای افرادی که به قدرت و ارزش سنگ های طبیعی علاقه مند هستند، می باشد.

نکات نگهداری:

برنج آلیاژی است از مس و روی که جلا و رنگی بسیار زیبا و مناسب برای زیورآلات دارد. این آلیاژ در تماس با بدن و همچنین قرار گرفتن در هوای مرطوب کمی اکسید شده و کدر می شود، که به راحتی می توان با کشیدن آن روی یک پارچه نخی، کتان و حتی پشمی نرم جلای آن را باز گرداند. همچنین در تماس با برخی مواد شوینده اسیدی و محصولات بهداشتی ممکن است تغییر رنگ دهد، که در این مورد نیز می توان از مواد جلا سنج موجود در بازار استفاده کرد. این فلز هر چه بیشتر در معرض شستشو قرار بگیرد براق تر می شود و برخلاف آنچه به اشتباه در برخی موارد گفته می شود نسبت به آب تغییر رنگ نمی دهد بلکه آب و صابون می تواند به جلای آن کمک کند.

در رابطه با سنگ این زیور نیز می توان گفتعقیق جزو سنگ های حساس طبقه بندی نمی شود و نیازی نیست تا در زمان استحمام و یا شستشو آن را کنار بگذارید. البته لازم به ذکر است تمامی سنگ ها و زیورآلات در صورت توجه زیاد و دوری از انواع مواد شوینده طول عمر به مراتب بالاتری خواهند داشت و جلا و درخشش چشمگیر خود را از دست نمی دهند. برای شارژ سنگ عقیق هم کافی است آن را ۲ساعت در آب زلال قرار دهید و بعد به اندازه ۳دقیقه و نه بیشتر زیرتابش مستقیم نور آفتاب بگذارید.

 

کد محصولjew1308
جنسبرنج- سنگ عقیق
ابعاد6.7 * 3.5 سانتیمتر
نوع نگینسنگ عقیق
نوع طرحمدرن
نوع تکنیکمفتول پیچ
نوع کاربردتزیینی
گروه هنریصنایع دستی فلزی
زیر گروه هنریزیور آلات سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

آویز عقیق طرح گل

آویز عقیق طرح گل

محصولات مشابه