کوله پشتی چرم طبیعی

 • bag1037
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کوله پشتی چرم طبیعی

  کوله پشتی چرم طبیعی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۳۹۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

درباره کوله پشتی چرمی:

محصول پیشنهادی ما که از چرم مرغوب بزی تهیه شده با بافت حصیری که در جلوی خود دارد و تک بندی که در پشت آن تعبیه شده از سایر آثار مشابه تمایز پیدا کرده است، همچنین داخل این کیف زیبا که با آستر اشبالت مصنوعی پوشیده شده دارای یک جیب ساده و یک جیب دکمه دار است.

درباره چرم:

تاریخ تولید آثار چرمی به ایران پیش از اسلام باز می گردد، آن زمان که ایرانیان باستان از پوست حیواناتی همچون گاو، گوسفند و گاومیش برای نوشتن استفاده می کردند؛ همچنین وجود واژه هايي مرتبط با وسايل و ابزارهاي چرمي مانند سختک، کمربند، انگشتيان، مشک و … در متون پهلوي نشان دهنده استفاده گسترده از چرم در ايران پيش از اسلام است. در تعریف چرم میتوان گفت: طی فرایند دبّاغی، پوست فسادپذیر به یک ماده ی طبیعی پایدار، دایمی و انعطاف ‌پذیر جهت کاربردهای گوناگون تبدیل می‌ شود؛ یکی از این کاربردها استفاده از آن در صنعت کیف و کفش است.

نکات نگهداری:

در مورد شیوه ی نگهداری این اثر باید گفت آسان ترین راه برای پاک کردن آلودگی کیف چرمی، آغشته کردن پارچه ی چیت به آب و صابون و کشیدن آن روی چرم است.

برای تمیز کردن داخل کیف نیز می توانید با استفاده از سری باریک جارو برقی در عرض چند ثانیه گرد و خاک داخل کیف را پاک کنید؛ ذکر این نکته ضروری است که با توجه به خصوصیت شکل پذیری چرم، زمانی که به مدت طولانی از کیف استفاده نمی کنید داخل کیف را با روزنامه یا پارچه و... پر کنید تا شکل اصلی خود را حفظ کند. علت آن، این است که با گذشت زمان چرم حالتی که با آن نگهداری می شود را به خود می گیرد و بعضاً با توجه نکردن به این نکته فرم کیف تغییر می کند .

کد محصولbag1037
وزن850 گرم
جنسچرم بزی
ابعاد35*38 سانتیمتر
ضخامت محصول2 میلیمتر
نوع طرح---
سبک طراحی---
نوع تکنیک---
رنگبندیقهوه ای عسلی
نام هنرمندآقای یازرلو
نوع کاربردکوله پشتی
گروه هنریصنایع دستی چرمی
زیر گروه هنریتولیدات چرمی دستدوز

نقد و بررسی خود را بنویسید

کوله پشتی چرم طبیعی

کوله پشتی چرم طبیعی

محصولات مشابه