کیف پول چرم مردانه

 • bag1038
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کیف پول چرم مردانه

  کیف پول چرم مردانه

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره کیف پول چرم مردانه:

درباره این کیف میتوان گفت که دارای دو محل برای قرار گیری پول و کارت های مختلف است و برش هلالی داخل آن باعث شده تا این کیف زیباتر به نظر برسد. این محصول که از جنس چرم گاوی است پیشنهاد مناسبی است تا با خیال راحت و بدون نگرانی از فرسودگی محصول از آن استفاده نمایید و یا به عزیزان خود هدیه دهید.

درباره چرم:

چرم ماده ای بادوام و انعطاف پذیر می باشد که از دباغی پوست احشام، بدست می آید. در این بین چرم گاوی به علت دارا بودن الیاف متراکم از استحکام بالایی برخوردار است. این چرم بهترین نوع چرم جهت استفاده های معمول و دارای بیشترین مقاومت و زیباترین رخ در میان چرم های دیگر است.

نکات نگهداری:

1-    چرم را باید به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار با اسفنج با پارچه نمناک تمیز کرد و گرد و خاک و لکه های سطحی روی آن را زدود.

2-    چرم را نباید در مقابل حرارت مستقیم و یا حرارت غیر مستقیم طولانی (مانند خورشید) قرار داد؛ زیرا آب شیمیایی چرم بخار شده و چرم حالت خشک و سوختگی پیدا می کند.

3-    حجم چرم در تماس با آب و رطوبت افزایش یافته و کش می آید و با خشک کردن آن در صورت نداشتن توانایی لازم ، چرم حالت اولیه خود را از دست می دهد. در چنین مواردی چرمی که آب خورده را باید به آرامی و در گرمای ملایم خشک کرد و از قرار دادن آن در برابر حرارت و همچنین خورشید خودداری کرد.

4-    تماس چربی و مخصوصا دست چرب با چرم باعث کدر شدن و چرک شدن چرم می شود ، و برگرداندن آن به حالت اولیه دشوار و با ضرر رسیدن به چرم همراه است .

کد محصولbag1038
وزن170 گرم
جنسچرم گاو
ابعاد20*20 سانتیمتر
ضخامت محصول4 میلیمتر
نوع طرح---
سبک طراحی---
نوع تکنیک---
رنگبندیقهوه ای سوخته
نام هنرمندآقای یازرلو
نوع کاربردکیف پول
گروه هنریصنایع دستی چرمی
زیر گروه هنریتولیدات چرمی دستدوز

نقد و بررسی خود را بنویسید

کیف پول چرم مردانه

کیف پول چرم مردانه

محصولات مشابه