کیف الیاف طبیعی چاپ قلمکار طرح قوچ رنگ آبی

 • bag1054
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کیف الیاف طبیعی چاپ قلمکار طرح قوچ رنگ آبی

  کیف الیاف طبیعی چاپ قلمکار طرح قوچ رنگ آبی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۵۹,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

یک کیف به رنگ آسمان انتخاب کرده ام. تا تمام خوبی ها را در آن جمع کنم؛ و بر دوش بیاندازم. می خواهم همیشه خوشبختی به من نزدیک باشد؛ همینجا، درست در کیفم.

کیف پارچه ای دارنیا دوخته شده از پارچه با ضخامت مناسب همراه با آستری از جنس اصلی پارچه فرم و ایست خود را حتی با کمترین وسایل داخلش حفظ می کند و نسبت به پر و خالی بودن فرم اصلی خود را از دست نمی دهد. طرح روی کیف که نقش مشهور بز کوهی بر سفالینه های شوش می باشد با مهارت بسیار از چند شکل و خط ساده ی هندسی تشکیل یافته و به صورت قلمکار بر بروی کیف چاپ زده شده. در حال حاضر اصفهان مرکز تولید قلمکار ایران است. باید ذهنی خلاق، دستان هنرمند و نگاهی دقیق داشته باشی تا بتوانی همچین هنری که از ساخت رنگ تا انتخاب نقوش و مهر کوبی تماما توسط دستان هنرمند خوش ذوق انجام میگیرد را خلق کنی. این کیف دارای دو قسمت جدا برای تفکیک وسایل داخل آن است. همچنین پشت کیف نیز قسمتی برای گذاشتن وسایل وجود دارد. بند این کیف با 4 دکمه قابل تنظیم بوده، این مدل بندها طوری طراحی شده اند که ترجیحا روی شانه هایمان به صورت کج قرار بگیرند. کیف های پارچه ای انتخابی خوب برای فصل تابستان می باشد.

نکات نگهداری:

این کیف از لحاظ مرغوبیت و رنگ پارچه و چاپ از کیفیت بالایی برخوداربوده و به راحتی قابل شستشو است. به منظور حفظ حداکثر ارزش آن توصیه می شود تا حد ممکن شستشوی کیف با دست انجام شود.همچنین به موجب بهره گیری از رنگ های گیاهی در چاپ قلمکار توصیه می شود برای شستشو از آب گرم استفاده نگردد. 

کد محصولbag1054
وزن240 گرم
جنسالیاف طبیعی
ابعاد31* 25* 6 سانتیمتر
ضخامت محصول2 میلیمتر
نوع طرحسنتی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکچاپ قلمکار
نام هنرمندبرند محبوب
نوع کاربردمصرفی
گروه هنریچاپهای سنتی
زیر گروه هنریقلمکار

نقد و بررسی خود را بنویسید

کیف الیاف طبیعی چاپ قلمکار طرح قوچ رنگ آبی

کیف الیاف طبیعی چاپ قلمکار طرح قوچ رنگ آبی

محصولات مشابه