کیف پول چرم طبیعی قهوه ای با سوزندوزی ترکمن

 • bag1040
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کیف پول چرم طبیعی قهوه ای با سوزندوزی ترکمن

  کیف پول چرم طبیعی قهوه ای با سوزندوزی ترکمن

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۷۹,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

چرم ماده ای بادوام و انعطاف پذیر می باشد که از دباغی پوست احشام، بدست می آید. این چرم بهترین نوع چرم جهت استفاده های معمول و دارای بیشترین مقاومت و زیباترین رخ میباشد. درباره این کیف میتوان گفت که دارای دو محل برای قرار گیری پول و کارت های مختلف است.  این محصول که از جنس چرم طبیعی است پیشنهاد مناسبی است تا با خیال راحت و بدون نگرانی از فرسودگی محصول از آن استفاده نمایید و یا به عزیزان خود هدیه دهید. تمام قسمت های کیف با نخی محکم و همرنگ بصورت منظم دوخته شده و آستر های بکار رفته نیز متناسب با رنگ چرم انتخاب و مورد استفاده قرار گرفته اند. همچنین قسمت روی کیف با هنر سوزن دوزی ترکمن آراسته شده است. این هنر امروزه به طور عمده در تزیین لباس های زنان ترکمن و گاه در تزیین کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که با چرم ترکیب می شود اصالتی مدرن به آثار می بخشد و ارزش محصول را چند برابر می نماید.

نکات نگهداری:

1-    چرم را باید به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار با اسفنج با پارچه نمناک تمیز کرد و گرد و خاک و لکه های سطحی روی آن را زدود.

2-    چرم را نباید در مقابل حرارت مستقیم و یا حرارت غیر مستقیم طولانی (مانند خورشید) قرار داد؛ زیرا آب شیمیایی چرم بخار شده و چرم حالت خشک و سوختگی پیدا می کند.

3-    حجم چرم در تماس با آب و رطوبت افزایش یافته و کش می آید و با خشک کردن آن در صورت نداشتن توانایی لازم ، چرم حالت اولیه خود را از دست می دهد. در چنین مواردی چرمی که آب خورده را باید به آرامی و در گرمای ملایم خشک کرد و از قرار دادن آن در برابر حرارت و همچنین خورشید خودداری کرد.

4-    تماس چربی و مخصوصا دست چرب با چرم باعث کدر شدن و چرک شدن چرم می شود ، و برگرداندن آن به حالت اولیه دشوار و با ضرر رسیدن به چرم همراه است .

5- وسایلی مانند عطر و ادکلن، آستون، کرم های مخصوص پوست و... در صورت ریزش باعث آسیب دیدن شدید چرم شده، رنگ آن را تغیر داده و آسیب های غیر قابل برگشتی ایجاد می کند به همین دلیل در هنگام حمل این وسایل دقت نمایید.

کد محصولbag1040
وزن120 گرم
جنسچرم طبیعی
ابعاد20* 10* 1 سانتیمتر
ضخامت محصول4 میلیمتر
نوع طرحانتزاعی
نوع تکنیکچرم دوزی، سوزن دوزی
نام هنرمند برند دارنیا
نوع کاربردکاربردی، تزیینی
گروه هنریرودوزی های سنتی
زیر گروه هنریسوزندوزی ترکمن

نقد و بررسی خود را بنویسید

کیف پول چرم طبیعی قهوه ای با سوزندوزی ترکمن

کیف پول چرم طبیعی قهوه ای با سوزندوزی ترکمن

محصولات مشابه