کوله پشتی سنتی الیاف طبیعی چاپ قلمکار

 • bag1037
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کوله پشتی سنتی الیاف طبیعی چاپ قلمکار

  کوله پشتی سنتی الیاف طبیعی چاپ قلمکار

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۶۵,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

بچه که بودم در کنار همه رویاهای کودکانه ام یک کوله پشتی جا خوش کرده بود که در خیالم تمام داشته هایم را درونش می ریختم و دور دنیا را می چرخیدم.

کوله پارچه ای دارنیا دوخته شده از پارچه ای با ضخامت مناسب همراه با آستری از همان جنس میتواند همراه خوبی برایتان باشد تا هر آنچه لازم است در آن قرار دهید و خیالتان راحت باشد فرم و ایست خود را حتی با کمترین وسایل داخلش حفظ می کند و نسبت به پر و خالی بودن فرم اصلی خود را از دست نمی دهد. روی کیف با گل های ختایی معروفی که در مهرهای چوبی قلمکار رایج است به وسیله همین نوع چاپ، یعنی قلمکار چاپ زده شده است. در حال حاضر اصفهان مرکز تولید قلمکار ایران است. باید ذهنی خلاق، دستان هنرمند و نگاهی دقیق داشته باشی تا بتوانی چنین هنری که از ساخت رنگ تا انتخاب نقوش و مهر کوبی تماما توسط دستان هنرمند خوش ذوق انجام میگیرد را خلق کنی. این کیف بدون زیپ بوده و بوسیله بندی کاملا جمع می شود و روی آن با دکمه ای بزرگ بسته می شود.

قسمت داخلی کیف دارای یک جیب بزرگ برای نگهداری لوازم ضروری می باشد، برروی کیف نیز یک جیب بزرگ با دکمه ای آهنربایی وجود دارد. از دوطرف نیز دو جیب برای گذاشتن لوازمی که می خواهیم دسترسی به آن ها راحت باشد تعبیه شده است. علاوه بر همه این ها جیبی بزرگ نیز در پشت کیف وجود دارد. این کیف به طور کلی دارای شش محفظه برای نگهداری لوازم می باشد، و انتخاب خوبی برای  کسانی است که می خواهند کیفی با فضای مناسب برای لوازمشان تهیه کنند. این کوله دارای دوبند بوده که با نوار دوزی مقاوم شده تا ایست بهتری بر دوش داشته باشد. بلندی این بند ها به راحتی قابل تنظیم است.

نکات نگهداری:

این کیف از لحاظ مرغوبیت و رنگ پارچه و چاپ از کیفیت بالایی برخوداربوده و به راحتی قابل شستشو است. به منظور حفظ حداکثر ارزش آن توصیه می شود تا حد ممکن شستشوی کیف با دست انجام شود. همچنین به موجب بهره گیری از رنگ های گیاهی در چاپ قلمکار توصیه می شود برای شستشو از آب گرم استفاده نگردد. 

کد محصولbag1037
وزن350 گرم
جنسالیاف طبیعی
ابعاد45*36 سانتیمتر
ضخامت محصول2 میلیمتر
نوع طرح---
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکچاپ قلمکار
رنگبندیکرم
نوع کاربردکوله پشتی
گروه هنریچاپهای سنتی
زیر گروه هنریقلمکار

نقد و بررسی خود را بنویسید

کوله پشتی سنتی الیاف طبیعی چاپ قلمکار

کوله پشتی سنتی الیاف طبیعی چاپ قلمکار

محصولات مشابه