کلاه چرم جیر طبیعی رنگ قهوه ای

 • ker1061
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کلاه چرم جیر طبیعی رنگ قهوه ای

  کلاه چرم جیر طبیعی رنگ قهوه ای

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱۴۰,۰۰۰ تومان

چرم ماده ای بادوام و انعطاف پذیر می باشد که از دباغی پوست احشام، بدست می آید. چرم جیر از پوست بز و گوساله تهیه می شود که طی فرایند خاصی و بوسیله وسایل خاصی رخ آن را پرداخت میکنند و سطح گوشتی را به صورت مخملی در می آورند. این چرم بهترین نوع چرم جهت استفاده های معمول و دارای بیشترین مقاومت و زیباترین رخ میباشد. این محصول که از جنس چرم طبیعی است پیشنهاد مناسبی است تا با خیال راحت و بدون نگرانی از فرسودگی محصول از آن استفاده نمایید و یا به عزیزان خود هدیه دهید.

نکات نگهداری:

1-    چرم را باید به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار با اسفنج با پارچه نمناک تمیز کرد و گرد و خاک و لکه های سطحی روی آن را زدود.

2-    چرم را نباید در مقابل حرارت مستقیم و یا حرارت غیر مستقیم طولانی (مانند خورشید) قرار داد؛ زیرا آب شیمیایی چرم بخار شده و چرم حالت خشک و سوختگی پیدا می کند.

3-    حجم چرم در تماس با آب و رطوبت افزایش یافته و کش می آید و با خشک کردن آن در صورت نداشتن توانایی لازم ، چرم حالت اولیه خود را از دست می دهد. در چنین مواردی چرمی که آب خورده را باید به آرامی و در گرمای ملایم خشک کرد و از قرار دادن آن در برابر حرارت و همچنین خورشید خودداری کرد.

4-    تماس چربی و مخصوصا دست چرب با چرم باعث کدر شدن و چرک شدن چرم می شود ، و برگرداندن آن به حالت اولیه دشوار و با ضرر رسیدن به چرم همراه است .

5- وسایلی مانند عطر و ادکلن، آستون، کرم های مخصوص پوست و... در صورت ریزش باعث آسیب دیدن شدید چرم شده، رنگ آن را تغیر داده و آسیب های غیر قابل برگشتی ایجاد می کند به همین دلیل در هنگام حمل این وسایل دقت نمایید.

کد محصولker1061
وزن132 گرم
جنسچرم طبیعی
ارتفاع10 سانتیمتر
قطر20 سانتیمتر
ضخامت محصول20 میلیمتر
نوع طرحساده
نوع تکنیکپوستین دوزی
نوع کاربردکاربردی
گروه هنریپوشاک سنتی
زیر گروه هنریلباس های محلی اقوام

نقد و بررسی خود را بنویسید

کلاه چرم جیر طبیعی رنگ قهوه ای

کلاه چرم جیر طبیعی رنگ قهوه ای

محصولات مشابه