کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز کوچک

 • dec1597
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز کوچک

  کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز کوچک

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

انسان همواره به دنبال ارتباط برقرار کردن با گذشته خویش است، این امر در زندگی و انتخاب هایمان به خوبی پیداست. هرانسانی به طور ناخود آگاه میان چند گزینه، آن که برایش آشنا تر و حس عمیق تری به آن دارد را انتخاب می کند. شاید دلیل اینکه امروزه ظروف مسی جایی پررنگ تر در خانه ها پیدا کرده اند، همین باشد. چرا که مسگری هنری نام آشنا و کهن برای هر انسانی است، ظروفی که در موزه ها به عنوان یادگار و مستندی از تاریخ قرار گرفته اند امروزه همچنان به همان شیوه سنتی و دستی تولید شده و دل هر بیننده ای را می برد. ظروف سه پایه مسی دارنیا با طراحی کاربردی، لذت یک میزبانی اصیل را به شما هدیه می دهد. آجیل وخشکبار سنتی در ظرفی سنتی با هماهنگی بینظیری به چشم می آیند. این ظرف دارای سه پایه بوده که به بدنه پرچ شده و باعث قرار گرفتن راحت تر ظرف بر زمین می شود. دسته ها نیز از دو طرف به ظرف پرچ شده و قلاب ها مانند گوشواره ای بر آن، رقصانند. میتوان از این ظرف به عنوان ظرف آجیل و هرکاربرد مناسب دیگری استفاده کرد.

نکات نگهداری:

ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی قسمت هایی از ظرف که روکش قلع ندارند، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشد. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

 

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده
4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک
5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند میتوانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر می شوند.برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید.

 

 

کد محصولdec1597
وزن477 گرم
جنسمس
ارتفاع9.8 سانتیمتر
قطر16 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندزائری
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز کوچک

کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز کوچک

محصولات مشابه