کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز متوسط

 • dec1598
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز متوسط

  کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز متوسط

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

ظرف مسی پایه دار، ساخته هنرمند مسگر که ردی از احساسش بر آن جاریست و فلز را جان بخشیده، با فرم دایره ای، که درونش قلع اندود و سفیدکاری شده همچون قرص ماهی می ماند که از دو طرف گوشواره بر گوش آویخته؛ گوشواره هایی که از دو طرف به دستگیره های پرچ شده بر ظرف آویزانند. پوشش قلع درون ظرف از اکسید شدن مس جلوگیری کرده و تغییر رنگ نمی دهد. از این ماه روی مسی می توان به عنوان ظرف میوه، آجیل و پذیرایی استفاده کرد. محصولی بی بدیل از هنر دست که میتوان زینت بخش منزلتان باشد.

نکات نگهداری:

مس فلزی قرمز، مایل به نارنجی است. که در برابر حرارت مستقیم مقاوم بوده و گرما را به طور همگن پخش میکند. به همین خاطر در ساخت ظروف و ابزار آشپزی کاربرد دارد. برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید. ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی این ظروف، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشند. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده
4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک
5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند میتوانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر میگردند.

کد محصولdec1598
وزن632 گرم
جنسمس
ارتفاع10.5 سانتیمتر
قطر20سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندزائری
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز متوسط

کاسه پایه دار مسي اثر زائری طرح 2 سایز متوسط

محصولات مشابه