عود سوز چوبی طرح بادگیر

 • dec1268
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  عود سوز چوبی طرح بادگیر

  عود سوز چوبی طرح بادگیر

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره عود سوز چوبی طرح بادگیر :

امروزه استفاده از عود، با استقبال کم نظیری از سوی مردم مواجه شده است. این علاقه، باعث شد تا هنرمندان زیبایی و تنوع بیشتری به آنها بدهند مانند محصول پیشنهادی ما که به شکل بادگیر و دارای فرم ایستاده برای کاربرد رو میزی طراحی شده است، دارای سطح زیرین چوبی یک تکه با یک سکوی مخصوص قرار گرفتن جای عوداست. علاقمندان به طرح‌های مدرن با انتخاب این جا عودی دکوراتیو به راحتی می‌توانند در یک فضای ساده تفاوت ایجاد کنند.

درباره بادگیر:

بادگیرها برج هایی هستند که برای تهویه بر بام خانه ها و همچنین بالای آب انبارها و دهانه معادن ساخته می شود، بادگیر از مظاهر و سمبلهای تمدن ایرانی است اما به طور مشخص نمی توان گفت که اولین بادگیر در کدام شهر ایران ساخته شده ولی سفرنامه نویسان قرون وسطی بیشتر از بادگیرهای شهرهای کویری و گرم و خشکمانند یزد و گناباد و طبس، کرمان، بم و زاهدان نام برده‌اند.

نکات نگهداری:

جهت نگهداری هر چه بیشتر وسایل چوبی؛ هیچ گاه آنان را در نقاط گرم و خشک منزل قرار ندهید. همچنین؛ جهت تمیز نمودن لوازم چوبی فقط از آب خالص و شوینده بسیار ضعیف و پارچه ای کتانی استفاده کنید و در صورت وجود نقش و عاج در وسایل چوبی آن را با پنبه ای تمیز کنید. سعی کنید به طور مرتب وسایل چوبی را تمیز کنید چون در صورت رعایت نکردن این نکته بهترین محیط را برای زندگی حشرات فراهم نموده اید.

کد محصولdec1268
وزن230 گرم
جنسچوب
ابعاد9*6.5*27 سانتیمتر
ضخامت محصول0.5 میلیمتر
نوع طرحبادگیر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکدرودگری
نام هنرمندآقای ملک
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری

نقد و بررسی خود را بنویسید

عود سوز چوبی طرح بادگیر

عود سوز چوبی طرح بادگیر

محصولات مشابه