عود سوز چوبی

 • dec1269
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  عود سوز چوبی

  عود سوز چوبی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره عود سوز چوبی :

امروزه استفاده از عود، با استقبال کم نظیری از سوی مردم مواجه شده است. این علاقه، باعث شد تا هنرمندان با طراحی محفظه ها و نقاط قرار گیری آن زیبایی و تنوع بیشتری به آنها بدهند مانند محصول پیشنهادی ما که برای کاربرد رومیزی طراحی شده و دارای دو محفظه می باشد یکی برای شمع وارمر که با گل زیبایی از جنس چوب آراسته شده و دیگری مخصوص قرار گرفتن جای عود است.

علاقمندان به طرح‌های مدرن با انتخاب این جا عودی دکوراتیو به راحتی می‌توانند در یک فضای ساده تفاوت ایجاد کنند. رنگ طبیعی قهوه‌ای این جا عودی به گونه ای است که با یک هارمونی زیبا به آسانی با رنگ میز مورد نظر شما هماهنگ می‌شود.

درباره هنرهای چوبی:

هنرهای چوبی یکی از شاخه های صنایع دستی است که از گذشته های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده و انسان ها همواره بخش مهم یا حداقل قسمتی از نیازهای مصرفی خود را از طریق این ماده که خود به گونه های مختلف تقسیم می شود، تأمین می کرده اند. ضمن آنکه چوب عرصه ایی مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت‌های مختلف بوده است.

هنرهای چوبی به بخش های مختلفی از لحاظ شیوه ی اجرا که شامل منبت، معرق، خاتم،گره چینی و حجم سازی است تقسیم می شوند.
نکات نگهداری:

جهت نگهداری هر چه بیشتر وسایل چوبی؛ هیچ گاه آنان را در نقاط گرم و خشک منزل قرار ندهید. همچنین؛ جهت تمیز نمودن لوازم چوبی فقط از آب خالص و شوینده بسیار ضعیف و پارچه ای کتانی استفاده کنید و در صورت وجود نقش و عاج در وسایل چوبی آن را با پنبه ای تمیز کنید. سعی کنید به طور مرتب وسایل چوبی را تمیز کنید چون در صورت رعایت نکردن این نکته بهترین محیط را برای زندگی حشرات فراهم نموده اید.

کد محصولdec1269
وزن120 گرم
جنسچوب
ابعاد29*2 سانتیمتر
ضخامت محصول1 سانتیمتر
نوع طرحهندسی
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکدرودگری
نام هنرمندآقای ملک
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری

نقد و بررسی خود را بنویسید

عود سوز چوبی

عود سوز چوبی

محصولات مشابه