پارچ مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

 • dec1714
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  پارچ مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

  پارچ مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۸۱,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

ذخیره کردن آب در یک ظرف مسی، آب را غنی از مس می سازد. این آب می‌تواند بدن را تقویت کند. بنابراین صبح زود به هنگام بیدار شدن از خواب، این آب را نوش جان کنید. بعد از نوشیدن آن، در کل روز پر انرژی خواهید بود زیرا متابولیسم بدن شما منبع خوبی از مس، برای فرآیندهای روزانه خود خواهد داشت. پارچ گرد دارنیا در حجم مناسب برای نگهداری آب و انواع نوشیدنی طراحی شده است. فرم ظاهری این پارچ گرد بوده و تمام سطح آنبه قوت بازو و ضرب چکش مسگر چکش کاری شده تا انعکاس بهتری از نور را جلوه گر باشد؛سطح داخلی این پارچ برای کاربرد بهتر با قلع پوشیده شده تا از اکسید شدن مس جلوگیری کند؛ علاوه بر این باعث جلوگیری از ورود بیش از حد مس به داخل آب نیز می گردد.  دسته ای از ورق ضخیم مسی نیز، بر بدنه  این پارچ، پرچ گردیده تا استفاده از آن را آسان نماید.مقدار حجم نوشیدنی که در پارچ گرد دارنیا قرار می گیرد بسیار مناسب بوده و با وزن پارچ در تعادل است تا بلند کردن آن راحت باشد.

 نکات نگهداری:

ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی قسمت هایی از ظرف که روکش قلع ندارند، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشد. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده

4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک

5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند می توانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر می شوند.برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید.

کد محصولdec1714
وزن483 گرم
جنسمس
ابعاد11* 15 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندمحمدی
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

پارچ مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

پارچ مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

محصولات مشابه