لیوان مسي اثر زائری طرح 1 سایز کوچک

 • dec1589
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  لیوان مسي اثر زائری طرح 1 سایز کوچک

  لیوان مسي اثر زائری طرح 1 سایز کوچک

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

لیوان مسی کوچک

اگر می خواهید سموم بدنتان خارج شوند، یک لیوان آب  که در ظرف مسی نگهداری شده بنوشید. ظروف مسی قدیمی، با فایده های فراوان برای بدن. اگر خرید یک پارچ مسی برایتان آسان و کاربردی نیست می توانید یک لیوان مسی کوچک مانند لیوان مسی دارنیا تهیه کنید و همیشه همراهتان داشته باشید. داخل کیفتان یک لیوان مسی کوچک داشته باشید. لیوانی با دسته مسی که به آن پرچ شده و داخلش قلع اندود شده تا از ورود بیش از حد مس به بدنتان جلوگیری کند و همچنین مانع از اکسید شدن مس گردد. این لیوان در سایز کوچک، کاربردی و زیبا طراحی شده تا بتواند همراهتان باشد. می توان گفت مسگری هنری است که از دیرباز تا کنون طرفداران و هنرمندانی دارد که در برخی ازشهرهای ایران به قوت بازو و ضرب چکش خود انواع ظروف تزیینی و کاربردی را تولید میکنند.

نکات نگهداری:

ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی قسمت هایی از ظرف که روکش قلع ندارند، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشد. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

 

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده
4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک
5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند میتوانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر می شوند.برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید.

 

 

کد محصولdec1589
وزن85 گرم
جنسمس
ارتفاع6 سانتیمتر
قطر6.5 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندزائری
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

لیوان مسي اثر زائری طرح 1 سایز کوچک

لیوان مسي اثر زائری طرح 1 سایز کوچک

محصولات مشابه