ست آجیل خوری

 • dec1140
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  ست آجیل خوری

  ست آجیل خوری

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

کنف با نام علمی Hibiscus cannabinus، گیاهی است از تیره پنیرکیان که درصنایع دستی کاربرد فراوان دارد. محصولاتی که با استفاده از طناب های کنفی تولید می شوند،امروزه از استقبال فراوانی در بین مردم برخوردار شده اند.
فقط با کمی خلاقیت و نوآوری در این هنر می توان شاهد آثاری با درخشش بسیار بود.هنرمند در تزیین این محصول با استفاده از مهره های طلایی و با بکار بردن مهره فیروزه موفق شده است تا ظرافت و جلوه ای خاص به آن ببخشد و آن را از دیگر محصولات کنفی متمایز نماید. محصول فوق با استفاده از کنف و بدون بهره گیری از گره ساخته شده است. این محصول زیبا علاوه بر اینکه به تنهایی زینت بخش مناسبی برای قرار دادن روی سطوح مختلف است، به آسانی می توان با گذاشتن انواع وسایل، زیبایی افزون تری بیابد و حتی می توان به عنوان یک وسیله کاربردی برای وسایل خشک از این مجموعه زیبا که از یک ظرف بزرگ و شش ظرف کوچک تشکیل شده است استفاده کرد.

نحوه نگهداری:
اگر چه در بافت این محصول از چسب حرارتی استفاده شده که مقاومت خوبی به محصول داده است، بهتر است تا از ضربه زدن و یا فشردن آن خودداری شود. پیشنهاد می شود تا برای گردگیری از یک پارچه ی ضخیم و مرطوب استفاده شود.

وزنظرف بزرگ(230 گرم)، ظرف کوچک(50گرم)
جنسکنف
ارتفاعظرف بزرگ(9 سانتیمتر)، ظرف کوچک(5.5 سانتیمتر)
قطر دهانه ظرفظرف بزرگ(24.5 سانتیمتر)، ظرف کوچک(10.5 سانتیمتر)
ضخامت محصول---
نام هنرمندافسانه چیت ساز
محل تولیدکرج
نوع کاربرد شکلات خوری، جعبه هدیه

نقد و بررسی خود را بنویسید

ست آجیل خوری

ست آجیل خوری

محصولات مشابه