مانتو آبشاری

 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  مانتو آبشاری

  مانتو آبشاری

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

 • S
 • M
 • L

درباره مانتو آبشاری:

این محصول که از بهترین الیاف پنبه تهیه شده؛ مناسب ترین پوشش برای فصل های پاییز و زمستان است. در این مانتو از نقوش اصیل ایرانی استفاده شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است؛ همچنین رنگ های به کار رفته در آن به شما این امکان را می­دهد که به راحتی ست زیبایی را ایجاد کنید. لازم به ذکر است که این مانتو فاقد دکمه می باشد و به وسیله ی پیکسلی که در بالای آن تعبیه شده بسته می شود.

درباره چاپ قلمکار:

چاپ قلمکار، به هنر انتقال نقش و طرح بر روی پارچه گفته می شود که در گذشته به وسیله­ی قلمو صورت می گرفته، اما امروزه این روش تا حدود زیادی منسوخ شده و هم اکنون قلم­کار سازان، تمامی سطح پارچه را به وسیله مهر منقوش می کنند. در قدیم این هنر برای تولید پرده، سفره های نفیس و... استفاده میشد.

شرایط نگهداری:

در مورد شرایط نگهداری آثاری که به هنر چاپ قلمکار آراسته شده اند باید گفت که این محصولات باید دور از رطوبت مداوم، حرارت و آتش، اشعه ی مستقیم و مداوم خورشید، سفید کننده های شیمیایی و اشیای نوک تیز و برنده قرار بگیرند ؛ همچنین ذکر این نکته ضروری است که نحوه ی شستشوی این پارچه ها در طول عمر آن ها مؤثر است ، اگر پارچه های قلمکاری شده با آب سرد شسته شوند و قبل از آویز شدن آب آن به خوبی گرفته شود بر دوام آن افزوده خواهد شد.

کد محصولgow1037
وزن420 گرم
جنسالیاف طبیعی(پنبه)
سایزsmall, medium, large
قد آستین60 سانتیمتر
نوع یقهچپ و راست
سرشانه14.5 سانتیمتر
طول کارور پشت40 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکچاپ قلمکار
رنگبندیآبی سفید
نوع کاربردتن پوش
گروه هنریچاپهای سنتی
زیر گروه هنریقلمکار

نقد و بررسی خود را بنویسید

مانتو آبشاری

مانتو آبشاری

محصولات مشابه