پالتو به فرین

 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  پالتو به فرین

  پالتو به فرین

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۳۴۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

 • 38
 • 40
 • 42

جنس این پالتو از بهترین نوع پارچه فوترمی باشد، که نخ کش و به اصطلاح گوله نمی شود. در قسمت پایین و همچنین لبه یقه، طرحی با اصالت ترکمن به روش گلدوزی نقش بسته این نقوش در قالی های ترکمن به وضوح قابل مشاهده هستند. این گلدوزی ها هنر دست زنان این مرز و بوم می باشد.
گلدوزی هنریست برای دوختن طرح های مختلف با سوزن و انواع نخ بر روی پارچه، که قدیمی ترین نمونه های گلدوزی شده ایرانی که در دست است، متعلق به دوران سلجوقی می باشد. نقوش هویه کاری روی این مانتو، زیبایی و جذابیت خاص این پالتو را چندین برابر کرده است. پالتو به فرین مناسب استفاده در فصل سرد و زیبای زمستان می باشد. به فرین نامی است با اصالت کردی به معنای برفی می باشد.


نکات نگهداری:
این پالتو به هر طریقی قابل شستشو است ولی توصیه می شود برای طولانی ماندن عمر این پالتو وهمچنین به دلیل اینکه گلدوزی کار شده روی این پالتو هنر دست است و ظرافت خاصی دارد، از انداختن در لباسشویی و شستشو با پودر های دست و ماشین خودداری کنید.در این صورت پیشنهاد می شود از مایع لباسشویی برای شستشو و آبکشی این پالتو استفاده شود.
نخ های استفاده شده در این پالتو رنگ پس نمی دهد. و از نوع بهترین نخ های موجود در بازار می باشد. پس با اطمینان کامل می توانید این پالتو را بشویید زیرا رنگ های این نقوش در هم نمی ریزند.

وزن925 گرم
جنسفوتر
سایز38-40-42
قد107 سانتیمتر
قد آستین60 سانتیمتر
نوع یقهساده
سبک طراحیسنتی مدرن
نوع تکنیکگلدوزی
رنگبندیمشکی
نوع کاربردپالتو
گروه هنریرودوزی های سنتی
زیر گروه هنریسوزندوزی ترکمن

نقد و بررسی خود را بنویسید

پالتو به فرین

پالتو به فرین

محصولات مشابه