زیر لیوانی 6 تایی ویترای

 • dec1294
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  زیر لیوانی 6 تایی ویترای

  زیر لیوانی 6 تایی ویترای

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۶۲,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

درباره زیر لیوانی 6 تایی ویترای:

در اثر پیش رو استفاده از رنگ های زرد و بنفش به عنوان رنگ های مکمل و رنگ آبی به واسطه ی شفافیتی که دارد، همچنین وجود تقارن در اثر که یکی از ویژگی های هنر اصیل ایرانی است سبب شده تا این محصول معرف خوبی برای هنر ویترای باشد.

درباره ویترای:

یکی از هنرهای تزئینی که در ایران جزو باسابقه ترین و کهن ترین هنرهاست، هنر نقاشی پشت شیشه یا ویترای است. تاریخ دقیق ورود این نوع نقاشی به ایران هنوز مشخص نشده نیست، اما با تکیه بر مدارک و مستندات میتوان گفت این هنر از آلمان وارد ایران شده است. در فرهنگ معین ویترای «شیشه ای که بر روی آن با رنگ روغن یا رنگ خمیری شکل نقاشی کرده باشند» تعریف شده است.

این هنر که به واسطه قدمتش در طول تاریخ دچار تحول و پیشرفت شایانی در روش ها و ابزارهای مورد استفاده و حتی طرح ها و نقش ها شده در چند سال اخیر با استقبال چشمگیری از سوی هنر دوستان روبرو شده است.

نکات نگهداری:

در مورد شیوه نگهداری محصولات هنری ویترای و بطور اخص این محصول میتوان گفت رنگ های ویترای پس از خشک شدن دارای استحکام و مقاومت مناسب جهت شستشوی آرام و ملایم (و نه سنگین خیساندن و غوطه ور کردن) هستند، ولیکن سطوح تزئین شده با این رنگ ها جنبه دکوراتیوو دارند و نباید از آن ها استفاده مداوم کرد، همچنین به هیچ عنوان نباید از اسکاچ و پارچه زبر استفاده شود زیرا براقیت وسطح صیقلی ویترای را از بین می رود.

کد محصولdec1294
وزن290 گرم
جنسکریستال
طول8 سانتی متر
عرض8 سانتی متر
ضخامت محصول4 میلیمتر
نوع طرحهندسی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکویترای
نام هنرمندتارا احمد پور
نوع کاربردتزیینی
گروه هنریآبگینه
زیر گروه هنرینقاشی پشت شیشه

نقد و بررسی خود را بنویسید

زیر لیوانی 6 تایی ویترای

زیر لیوانی 6 تایی ویترای

محصولات مشابه