قندان سرامیکی طرح گل و سبزه

 • dec1312
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  قندان سرامیکی طرح گل و سبزه

  قندان سرامیکی طرح گل و سبزه

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره قندان سرامیکی طرح گل و سبزه:

بسیاری از ما لذت نوشیدن یک لیوان چای در کنارعزیزانمان را تجربه کرده ایم. این قندان بسیار زیبای سفالی که به خوبی در آن شاهد گردش رنگ ها و طرح ها هستیم با اضافه کردن حال و هوای سنتی ایرانی به سینی چای شما این لذت را چندین برابر خواهد کرد.

این قندان با طرح گل وسبزه و رنگ‌های زیبایی که دارد، برای شما به اثر هنری ماندگاری تبدیل خواهد شد و حتی به ‌تنهایی آن‌قدر زیبا هست که بتواند به‌عنوان یک ظرف دکوراتیو در فضای منزل ما قرار گیرد.

درباره هنر سفال:

قدمت هنر سفالگری به تاریخ زندگی بشر اولیه بر می گردد؛ آن زمان که چهار عنصر آب، باد،خاک و آتش در هم آمیختند و هنری را به وجود آورده اند که به جرات می توان گفت یکی از کامل ترین هنرهاست.

سفالگری هنری همگانی بوده که نه تنها سلیقه ابداع کننده، بلکه نشانه های معینی از زندگی اجتماعی و دوره زندگی و ویژگی های مادی و معنوی آن زمان را به ما نشان می دهد، و وسیله مستقیمی برای شناسایی تمدن شهرها، اقوام و ادوار مختلف است؛ زیرا هر ملتی برای تزئین سفال‌های خویش، نشانه، اشکال و تزئینات ویژه خود را به کار می‌برده است.

شرایط نگهداری:

این محصول، به علت دارا بودن لعاب بر بدنه ی خود و پخت کامل در کوره؛ مقاوم در برابر رطوبت بوده و قابلیت شستشو با آب گرم یا سرد را داراست. اما جهت دوام بیشتر محصول از قرار دادن آن در ماشین ظرفشویی اجتناب کنید.

کد محصولdec1312
وزن400 گرم
جنسسرامیک
ابعاد12*10 سانتیمتر
قطر دهانه ظرف8 سانتیمتر
قطر ته ظرف6.5 سانتیمتر
ضخامت محصول5 میلیمتر
نوع طرحگل و سبزه
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکنقاشی روی سفال، قالب ریزی
نام هنرمندآقای توسلیان
نوع کاربردتزیینی، دکوراسیون
گروه هنریسفال، سرامیک و کاشی سنتی
زیر گروه هنریسفال سنتی لعابدار

نقد و بررسی خود را بنویسید

قندان سرامیکی طرح گل و سبزه

قندان سرامیکی طرح گل و سبزه

محصولات مشابه