ظرف دردار مسي زنجان اثر محمدی سایز کوچک

 • dec1717
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  ظرف دردار مسي زنجان اثر محمدی سایز کوچک

  ظرف دردار مسي زنجان اثر محمدی سایز کوچک

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

ظرف های دردار همیشه بسیار کاربردی بوده و مناسب برای قرار دادن مواد غذایی و لوازمی هستند که باید از رطوبت هوا محافظت شوند.استوانه مسی دارنیا به عنوان ظرفی کاربردی با دری که هنگام بستن کاملا کیپ می گردد، می تواند به عنوان ظرفی برای نقل، کشمش و دیگر تنقلات بدون بسته بندی استفاده گردد. فلز مس مورد استفاده در این محصول ضخامت و گرم بالایی داشته و به شکل نهایی محصول جلوه خاصی بخشیده است. قسمت داخلی این ظرف با روکشی از قلع، سفید کاری شده، که یکی از هنر های وابسته به مس و مسگری است و باعث جلوگیری از اکسید شدن مس می شود؛ علاوه براین، روکش قلع از ورود بیش از حد مس به مواد غذایی جلوگیری نموده و موجب ماندگاری بالای مواد غذایی می گردد.

نکات نگهداری:

ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی قسمت هایی از ظرف که روکش قلع ندارند، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشد. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده

4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک

5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند می توانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر می شوند.برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید.

کد محصولdec1717
وزن 195گرم
جنسمس
ارتفاع14 سانتیمتر
قطر9 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندمحمدی
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

ظرف دردار مسي زنجان اثر محمدی سایز کوچک

ظرف دردار مسي زنجان اثر محمدی سایز کوچک

محصولات مشابه