سرتاس سه عددی آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

 • dec1710
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  سرتاس سه عددی آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

  سرتاس سه عددی آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

در کنار هم ایستاده اند و حس خوشایندی از خاطرات را همچنان زنده نگه می دارند. سرتاس های ساخته شده از مس حس خوبی از خاطراتمان را دارند. یادآوری سرتاس بزرگی که آجیل شب عید را از مجمع بزرگ آجیل فروش سوا میکرد و در کیسه ی کاغذی می ریخت، و عطر تخمه سیاهی که با پدر از مغازه ی سر خیابان می گرفتیم؛ همگی با دیدن برق سرتاس های مسی یادآوری می شوند. لوازمی که با طراحی کلاسیک توسط دستان هنرمند مسگر ساخته و پرداخته شده و نقشی از هنر در آن جاری است. این سرتاس ها مناسب سرو آجیل و تنقلات بوده و فضایی سنتی و دلنشین را در میزبانی شما ایجاد می نماید.

نکات نگهداری:

ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی قسمت هایی از ظرف که روکش قلع ندارند، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشد. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده

4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک

5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند می توانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر می شوند.برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید

کد محصولdec1710
وزن76 گرم
جنسمس
ابعادبزرگ 6.5* 11 سانتیمتر متوسط 5.5* 9.5 سانتیمتر کوچک 6.5* 11 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندمحمدی
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

سرتاس سه عددی آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

سرتاس سه عددی آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1

محصولات مشابه