قاشق آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1 سایز متوسط

 • dec1709
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  قاشق آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1 سایز متوسط

  قاشق آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1 سایز متوسط

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

در مهمانی های مختلف برخی از مواد خوراکی نیاز به قاشقی مخصوص، جهت سرو دارند. در ایام عید یکی از پرطرفدار تریناین  خوراکی ها، از دیرباز آجیل بوده و یکی از وسایلی که در پذیرایی و سرو آن به چشم می آید قاشق آجیل است. قاشق های آجیل خوری نمونه های مختلفی دارند، اما در بین این تنوع قاشق آجیل مسی نمونه ای است که با تمامی چیدمان ها هماهنگی داشته و با هر سرویس پذیرایی کاربرد و هماهنگی دارد. قاشق مسی دارنیا بهترین وسیله برای برداشتن آجیل و تنقلاتی نظیر آن می باشد. روی بدنه ی این قاشق نقوشی به شکل گل طراحی شده است تا جلوه ای زیبا به آن ببخشد. علاوه بر آجیل شما می توانید برای سرو انار دانه شده، انواع خورشت و... از این قاشق استفاده نمایید..

نکات نگهداری:

ظروف کاربردی مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی شوند. برای بازگرداندن رنگ و تمیزی قسمت هایی از ظرف که روکش قلع ندارند، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشد. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده

4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک

5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند می توانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر می شوند.برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید.

 

 

 

کد محصولdec1709
وزن126 گرم
جنسمس
ابعاد23* 6.5 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندمحمدی
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

قاشق آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1 سایز متوسط

قاشق آجیل مسي زنجان اثر محمدی طرح 1 سایز متوسط

محصولات مشابه