صندوقچه چوبی سایز بزرگ

 • dec1266
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  صندوقچه چوبی سایز بزرگ

  صندوقچه چوبی سایز بزرگ

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف

۱۳۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

درباره صندوقچه چوبی سایز بزرگ :

از دیرباز صندوقچه ها محلی امن برای نگهداری اشیایی با ارزش و خاص بودند، صندوقچه هایی که مخزن خاطرات هستند.این صندوق چوبی مستطیلی که بسیار بادوام و با کیفیت ساخته شده و طراحی ساده و زیبایی دارد پیشنهاد مناسبی برای هدیه دادن به دیگران می باشد. بر روی این صندوقچه لایه ای از شاپان زده شده که جلوه ای خاص به آن بخشیده است.شاپان رنگ آستر چوب می باشد که با بنزین مخلوط میکنند و روی سطح اثر با قلمو میمالند که باعث می شود اثر قدیمی به نظر برسد.

درباره هنرهای چوبی:

هنرهای چوبی یکی از شاخه های صنایع دستی است که از گذشته های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده و انسان ها همواره بخش مهم یا حداقل قسمتی از نیازهای مصرفی خود را از طریق این ماده که خود به گونه های مختلف تقسیم می شود، تأمین می کرده اند. ضمن آنکه چوب عرصه ایی مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت‌های مختلف بوده است.

هنرهای چوبی به بخش های مختلفی از لحاظ شیوه ی اجرا که شامل منبت، معرق، خاتم،گره چینی و حجم سازی است تقسیم می شوند.
نکات نگهداری:

جهت نگهداری هر چه بیشتر وسایل چوبی؛ هیچ گاه آنان را در نقاط گرم و خشک منزل قرار ندهید. همچنین؛ جهت تمیز نمودن لوازم چوبی فقط از آب خالص و شوینده بسیار ضعیف و پارچه ای کتانی استفاده کنید و در صورت وجود نقش و عاج در وسایل چوبی آن را با پنبه ای تمیز کنید. سعی کنید به طور مرتب وسایل چوبی را تمیز کنید چون در صورت رعایت نکردن این نکته بهترین محیط را برای زندگی حشرات فراهم نموده اید.

کد محصولdec1266
وزن1900 گرم
جنسچوب
جنس داخلیچوب
ابعاد20*21*33 سانتیمتر
ضخامت محصول---
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکدرودگری
نام هنرمندملک
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری

نقد و بررسی خود را بنویسید

صندوقچه چوبی سایز بزرگ

صندوقچه چوبی سایز بزرگ

محصولات مشابه