صندوقچه مستطیل چوبی

 • dec1176
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  صندوقچه مستطیل چوبی

  صندوقچه مستطیل چوبی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره صندوق چوبی :

از گذشته های دور صندوقچه ها محل نگهداری اشیاء با ارزش و خاص بوده اند، صندوقچه هایی که مخزن خاطرات هستند. صندوق چوبی مستطیل، بسیار بادوام و با کیفیت ساخته شده است و طراحی بسیار زیبا و ساده ای دارد. روی این صندوقچه به وسیله ماده ای به نام شاپان زده شده است. شاپان رنگ آستر چوب می باشد که با بنزین مخلوط میکنند و روی سطح اثر با قلمو میمالند که باعث می شود اثر کهنه و قدیمی به نظر بیاید. درب این صندوق دارای قفل فلزی با طرح قدیمی است و دارای چهار پایه چوبی ابزار خورده نیز می باشد. این صندوق مناسب برای دکورو نگهداری اشیاء با ارزش است، همچنین هدیه ای مناسب برای افرادی که علاقمند به اشیاء چوبی هستند، می باشد.

 درباره هنر چوب:

چوب بی گمان یکی از بهترین و سودمندترین مواد خام طبیعت است. از نقش برجسته های قصر آپادانا در دوره هخامنشی آشکار است که چوب را برای استفاده کاربردی و تزیینی در دوران ماد نیز به کار می بردند. همچنین در دوران قاجار ساختمان در شکل های کلاه فرنگی و طره های پیش آمده زیبا مانند عمارت باغ ارم در شیراز، شمس العماره، کاخ گلستان و بسیاری از بناهای دیگر چوب به شکل خاصی در آن ها به کار رفته است.

 نکات نگهداری:

نکته مهم در نگهداری آثار چوبی گردگیری مرتب آن هاست. زیرا حشرات چوبخوار که به جاهای كثیف و آلوده علاقه دارند معمولاً در بین درزها یا محل وصل شدن چوب‌ها به همدیگر تخم‌ گذاری می کنند؛ جایی كه همیشه پر از گرد و خاك است. در ضمن این حشرات چوب‌هایی را ترجیح می‌دهند كه بیشتر از پانزده سال از سنشان گذشته باشد. به خصوص چوب‌هایی كه با چسب حیوانی به همدیگر وصل شده باشند. 

کد محصولdec1176
وزن600 گرم
جنسچوب
جنس داخلیچوب
ابعاد22.5*12.5*11 سانتیمتر
ضخامت محصول1-1.5 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی، مدرن
نوع تکنیکشاپان
نام هنرمندملک
نوع کاربرددکوراسیون
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری

نقد و بررسی خود را بنویسید

صندوقچه مستطیل چوبی

صندوقچه مستطیل چوبی

محصولات مشابه