جا شمعی بامبو

 • dec1324
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  جا شمعی بامبو

  جا شمعی بامبو

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱۲,۵۰۰ تومان

موجودی: موجود

درباره جا شمعینی بامبو:

این جا شمعی رومیزی شیک که مناسب با انواع دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشد از جنس بامبو تهیه شده است.

نقوشی که به واسطه ی استفاده از تکنیک سوخت بر روی بدنه بوجود آمده با حالت کهنه و پتینه جا شمعی که به واسطه ی استفاده از شاپان بر روی آن ایجاد شده هماهنگی خوبی پیدا کرده و جلوه ی خوبی به کل اثر داده است.  شما می‌توانید از شمع‌های وارمر و معمولی درون این شمعدان خاص استفاده کنید.

درباره هنرهای چوبی:

هنرهای چوبی یکی از شاخه های صنایع دستی است که از گذشته های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده و انسان ها همواره بخش مهم یا حداقل قسمتی از نیازهای مصرفی خود را از طریق این ماده که خود به گونه های مختلف تقسیم می شود، تأمین می کرده اند. ضمن آنکه چوب عرصه ایی مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت‌های مختلف بوده است.

هنرهای چوبی به بخش های مختلفی از لحاظ شیوه ی اجرا که شامل منبت، معرق، خاتم،گره چینی و حجم سازی،درودگری است تقسیم می شوند.

نکات نگهداری:

جهت نگهداری هر چه بیشتر وسایل چوبی؛ هیچ گاه آنان را در نقاط گرم و خشک منزل قرار ندهید. همچنین؛ جهت تمیز نمودن لوازم چوبی فقط از آب خالص و شوینده بسیار ضعیف و پارچه ای کتانی استفاده کنید و در صورت وجود نقش و عاج در وسایل چوبی آن را با پنبه ای تمیز کنید. سعی کنید به طور مرتب وسایل چوبی را تمیز کنید چون در صورت رعایت نکردن این نکته بهترین محیط را برای زندگی حشرات فراهم نموده اید.

کد محصولdec1324
وزن30 گرم
جنسنی بامبو
ابعاد4.5*4.5*7.5 سانتیمتر
ضخامت محصول0.5 سانتیمتر
نوع تکنیکسوخت
نام هنرمندخانم سعادت میرقدیم
نوع کاربرددکوراتیو، مصرفی
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری

نقد و بررسی خود را بنویسید

جا شمعی بامبو

جا شمعی بامبو

محصولات مشابه