روسری ابریشم چاپ سیلک

 • ker1031
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  روسری ابریشم چاپ سیلک

  روسری ابریشم چاپ سیلک

  جنس: ابریشم

  ابعاد: 150*150 سانتیمتر

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱۴۰,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

جنس: ابریشم

ابعاد: 150*150 سانتیمتر

این روسری ابریشم لطیف و سبک، مناسب شیک پوشان برای استفاده در فصل تابستان است. چاپ این محصول به شیوه سیلک اسکرین می باشد. چاپ سیلک نوعی چاپ دستی هنری است که تمام مراحل آماده سازی از رنگرزی ابریشم تا چاپ طرح روی ابریشم به صورت دستی و سنتی انجام می گیرد.

درباره چاپ سیلک اسکرین:

در این روش از پارچه های توری با سوراخ های بسیار ریز استفاده می شود. توری در قابی قرار میگیرد و سطح توری با لاک حساس پوشیده می شود، سپس تصویر مورد نظر نقش می شود. پس از مراحی عکاسی و نوردهی قسمت هایی که باید رنگ از آن عبور کند شسته می شود و در مرحله آخر قاب توری را روی پارچه قرار می دهند و با کاردک، رنگ را به سطح چاپ منتقل می کنند. رنگ فقط از بخش های مسدود نشده عبور می کند و تصویر روی آن ظاهر می شود.

شرایط نگهداری:

روسری ابریشمی را با آب نیم گرم و شامپو، کمی در میان دو دست ماساژ داده و بلافاصله آبکشی کنید. برای گرفتن آب آن را نچلانید، با فشار ملایم آب آن را بگیرید و از جایی صاف و بدون چروک آویزان کنید. به محض اینکه قطرات آب از آن نچکید، با آرامی و بدون کشیدن پارچه روسری آن  را اتو کنید. به این صورت روسری ها طوری به نظر می رسند انگار تازه از میان بسته بندی خارج شده اند.

کد محصولker1031
وزن80 گرم
جنسابریشم
ابعاد150*150 سانتیمتر
ضخامت محصول0.5 میلیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکچاپ سیلک
نوع کاربردمد و فشن
گروه هنریچاپهای سنتی
زیر گروه هنریسیلک

نقد و بررسی خود را بنویسید

روسری ابریشم چاپ سیلک

روسری ابریشم چاپ سیلک

جنس: ابریشم

ابعاد: 150*150 سانتیمتر

محصولات مشابه