روسری ابریشم چاپ سیلک

 • ker1024
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  روسری ابریشم چاپ سیلک

  روسری ابریشم چاپ سیلک

  جنس: ابریشم

  ابعاد: 150*150 سانتیمتر

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۸۵,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

جنس: ابریشم

ابعاد: 150*150 سانتیمتر

گل های سفید و زرد و بنفش را از بهار گرفته ام و بر چارقدت نشانده ام، و با سفیدی قلبت بر آن نقش زده ام. چارقدت را دوست داری؟

روسری های ابریشمی دارنیا با لطافت و نقوش زیبایی که دارند دنیایی از احساس می مانند، که بر سر می اندازی و زیبایی ات را با حس خوبش هماهنگ می کنی. این روسری، نخ به نخ از ابریشم جان گرفته و نقوش آن توسط چاپ سیلک اسکرین که نوعی چاپ دستی هنری است وتمام مراحل آماده سازی، از رنگرزی ابریشم تا چاپ طرح روی آن به صورت دستی و سنتی انجام می گیرد، نقش شده است. این روسری به دلیل جنس ابریشمی دارای رنگ های درخشان بوده و سبک و لیطف می باشد. ابریشم از دیرباز تا کنون پارچه ای نفیس بوده که ارزش بالایی از نظر زیبایی دارد. با خرید این روسری از لطافت و هنر در کنار هم لذت ببرید.

نکات نگهداری:

جنس این روسری ابریشم بوده و چاپ روی آن ثابت و بدون تغییر خواهد ماند. برای شستشوی ابریشم بهتر است آن را با آب نیمه ولرم و با دست به آرامی شستشو دهیم و از آویزان کردن آن به مدت طولانی روی بند خودداری کنیم، چراکه به دلیل لطافت بالای این پارچه ممکن است تغییر حالت دهد. ابریشم پارچه ای ماندگار و با دوام می باشد که در صورت رعایت نکات شستشو مدت ها به زیبایی روز نخست می ماند.

کد محصولker1024
وزن80 گرم
جنسابریشم
ابعاد150*150 سانتیمتر
ضخامت محصول0.5 میلیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکچاپ سیلک
نوع کاربردمد و فشن
گروه هنریچاپهای سنتی
زیر گروه هنریسیلک

نقد و بررسی خود را بنویسید

روسری ابریشم چاپ سیلک

روسری ابریشم چاپ سیلک

جنس: ابریشم

ابعاد: 150*150 سانتیمتر

محصولات مشابه