شال الیاف طبیعی کرم روشن

 • ker1035
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  شال الیاف طبیعی کرم روشن

  شال الیاف طبیعی کرم روشن

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره شال:

لباس‌های ارگانیک یا الیاف طبیعی از مواد طبیعی ساخته شده‌اند که به صورت استاندارد در کشاورزی پرورش داده می‌شود. لباس‌های ارگانیک ممکن است از پنبه، جوت (پنبه هندی)، ابریشم یا پشم تهیه شده باشند.
پوشیدن لباس‌های تهیه شده از الیاف طبیعی مثل کتان، پشم، کنف، ابریشم یا ترکیبی از آنها برای سلامت و راحتی پوست بسیار مؤثر است چون پوشاک الیاف طبیعی برخلاف پوشاک الیاف مصنوعی در تنظیم دمای پوست بدن هیچ‌گونه اختلالی ایجاد نمی‌کند. این نوع پوشاک عموما در تماس با پوست آلرژی‌زا و ناراحت‌کننده نیستند.

نکات نگهداری:

پوشاک تهیه شده از الیاف پنبه به مراقبت ویژه ای نیازمند می باشند. جهت شستشوی الیاف پنبه می بایست از مایع شوینده حاوی نرم کننده استفاده شود و پودر لباسشویی به هیچ وجه مورد استفاده قرار نگیرد.

دمای آب نباید بیش از ۳۵ درجه تنظیم شود. در صورت یک بار شستشوی اشتباه و عدم استفاده از مواد شوینده مجاز، الیاف طبیعی پارچه و مواد طبیعی تکمیل کننده آن از بین می رود و به هیچ وجه قابل بازگشت به کیفیت اولیه نخواهد بود.

تابش مستقیم نور آفتاب به رنگ البسه پنبه ای آسیب رسانده موجب از بین رفتن زیبایی لباس می شود. (مخصوصا در رنگهای تیره مانند سرمه ای و طوسی)

کد محصولker1035
وزن175گرم
اندازه300*80 سانتیمتر
جنسالیاف طبیعی
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکرنگرزی سنتی
نام هنرمندتنپوش یلدا
نوع کاربردمد و فشن
گروه هنریپوشاک سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

شال الیاف طبیعی کرم روشن

شال الیاف طبیعی کرم روشن

محصولات مشابه