سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 35 سانتي متر

 • dec1703
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 35 سانتي متر

  سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 35 سانتي متر

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱۰۸,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

استفاده از ظروف زیبا و چشم نواز در هنگام پذیرایی و به ‌طور کلی در دکوراسیون منزل، همیشه مورد توجه و استقبال بانوی خوش سلیقه خانه بوده و هست. دربین این ظروف، سینی ها جلوه ی بخصوصی در میزبانی دارند. سینی مسی دارنیا با لبه هایی موج داده، که درونش طرح و نقشی هندسی در تلفیق با گل و برگ های سنتی نقش بسته، نمونه ای از یک سینی سنتی و کاربردی می باشد. تمام سطح بیرونی و داخل این سینی با روکشی از قلع سفیدکاری شده و همچون ماه نقره ای رنگی درخشان درآمده است. سینی گرد مسی زنجان، کار دست هنرمندان توانایی است که به قوت بازو و ضرب چکش خود انواع ظروف تزیینی و کاربردی را تولید می کنند. روکش قلع این سینی علاوه بر رنگ زیبایی که به آن بخشیده، از اکسید شدن مس و تغییر رنگ آن نیز جلوگیری می نماید و ثبات رنگ بالاتری دارد.

نکات نگهداری:

سینی های مسی زنجان، کاملا کاربردی طراحی شده اند و بدون هیچ نگرانی از تغییر رنگ و خرابی می توان از آن ها استفاده کرد. برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید. مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی گردد. برای بازگرداندن رنگ و تمییزی این ظروف، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشند. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده
4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک
5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند میتوانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر میگردند.

کد محصولdec1703
وزن734گرم
جنسمس
ارتفاع2 سانتیمتر
قطر35 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندمحمدی
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 35 سانتي متر

سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 35 سانتي متر

محصولات مشابه