سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 19 سانتي متر

 • dec1701
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 19 سانتي متر

  سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 19 سانتي متر

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۶۸,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

دستانش هنوز پر قوت است وموسیقی زیبا و دلنشین هنری را می نوازد که از دیرباز تا کنون ارزشمند است. هنر مسگری، که می توان آن را حرفه مسگری نیز نامید، هنری است سنتی که در آن هنرمند با چکش کاری بر مس، با ابزارهای مختلف به صورت دستی ظروفی متنوع می سازد. قدمت این هنر به هزاران سال می رسد. سینی مسی دارنیا در ابعاد کوچک و مناسب برای سرو یک نفره طراحی گردیده است؛ تمام سطح بیرونی و داخل این سینی با روکشی از قلع سفیدکاری شده و همچون ماه کوچک و نقره ای رنگی درخشان درآمده است. روکش قلع این سینی علاوه بر رنگ زیبایی که به آن بخشیده، از اکسید شدن مس و تغییر رنگ آن نیز جلوگیری می نماید و ثبات رنگ بالاتری دارد.

نکات نگهداری:

سینی های مسی زنجان، کاملا کاربردی طراحی شده اند و بدون هیچ نگرانی از تغییر رنگ و خرابی می توان از آن ها استفاده کرد. برای شستشوی ظروف مسی، مانند دیگر ظروف میتوان از ابری نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کرد. ظروف مسی  را در ماشین ظرف شویی قرار ندهید. مس به مرور زمان ممکن است اکسید شده و دچار تیرگی گردد. برای بازگرداندن رنگ و تمییزی این ظروف، چندین روش خانگی وجود دارد که بسیار ساده می باشند. مانند کشیدن دستمالی آغشته به یکی از موارد زیر بر سطح مس و خشک کردن آن.

1-سرکه و نمک

2-لیمو ترش

3- سس یا رب گوجه فرنگی ترش شده

4-ترکیب سرکه سفید، آرد و نمک

5-لیمو ترش و نمک

(موارد فوق به دلیل خاصیت اسیدی که دارند میتوانند باعث براق شدن مس گردند). یکی دیگر از راه های تمیز کردن مس استفاده از مواد جلاسنج موجود در بازار می باشد. ظروف مسی بسیار ماندگارند و هرچه از عمرشان میگذرد با ارزش تر میگردند.

کد محصولdec1701
وزن 262گرم
جنسمس
ارتفاع2 سانتیمتر
قطر19 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمسگری
نام هنرمندمحمدی
نوع کاربردمصرفی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 19 سانتي متر

سيني مسي زنجان اثر محمدی طرح 2 قطر 19 سانتي متر

محصولات مشابه