سنجاق سینه مربع سبز

 • jew1213
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  سنجاق سینه مربع سبز

  سنجاق سینه مربع سبز

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۲۲,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

درباره سنجاق سینه مربع سبز:

محصول پیشنهادی ما که  دارای تاجی مربع شکل و نگینی به رنگ سبز یشمی است، تلفیقی از آلیاژ برنج و رزین است. رزین ماده‌ای چسبناک و شفاف است که با حرارت تبدیل به ماده‌ی مستحکم خواهد شد. این ماده جدای از مقاومت در برابر آسیب، جلای خوبی به این سنجاق سینه داده است.

این سنجاق سینه، قابل استفاده بر روی شال، مانتو، بافت، کیف ، چرم و ... میباشد و یا حتی میتوان ازآن برای تزیین و یا برای بستن جلو مانتو، بافت یا پانچو مورد استفاده قرار کرد.

درباره تکنیک سیاه قلم:

سیاه قلم روشی تزیینی است که بر روی فلزات انجام میگیرد به این صورت که برروی سطح فلز بر اساس طرح مورد نظر و با حکاکی ،قلمزنی ،تراشکاری، اسید کاری، اره کاری(یک صفحه را اره کاری کرده روی یک صفحه دیگرجوش میدهند) ،نصب دیواره و راه های دیگرحفره هاوشیارهاولبه هایی روی فلز  ایجاد میکنند و ماده سیاه کاری را درون آنها ریخته،با کمک حرارت آن را ذوب نموده وپس از سرد شدن تمیز کاری میکنند. تمیزکاری به صورت دوغاب کاری، پوست کاری(سنباده کاری)وپرداخت کاری انجام می گیرد.

نکات نگهداری:

برای جلوگیری از تغییر رنگ زیورآلات برنجی، از تماس آنها با آب خودداری کنید. اما اگر به هر دلیلی زیورآلات شما تغییر رنگ داد به سادگی می توانید به کمک یک پارچه آغشته به آبلیمو یا سرکه آن را به حالت اولیه ی خود برگردانید. همچنین برای درخشندگی بیشتر فلز برنج می توانید از کرم های جلا سنج موجود در بازار استفاده نمایید.

کد محصولjew1213
وزن8 گرم
جنسفلز برنج
ابعاد1.7*1.7 سانتیمتر
نگیندارد
رنگ نگینسبز
نوع نگینسنگ صنعتی
فرم نگینمدور
ضخامت محصول1 میلیمتر, 1 میلیمتر
سبک طراحیسنتی, سنتی
نوع تکنیکسیاه قلم، رزین, سیاه قلم، رزین
نام هنرمندهاشمی فر, هاشمی فر
نحوه بسته شدنسنجاق قفلی, سنجاق قفلی
نوع کاربردمد و فشن, مد و فشن
گروه هنریصنایع دستی فلزی, طراحی و نقاشی سنتی
زیر گروه هنرینگار گری

نقد و بررسی خود را بنویسید

سنجاق سینه مربع سبز

سنجاق سینه مربع سبز

محصولات مشابه