ست زیورالات فیروزه طرح قلب

 • jew1222
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  ست زیورالات فیروزه طرح قلب

  ست زیورالات فیروزه طرح قلب

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره ست زیورالات فیروزه طرح قلب :

ست فوق از جنس برنج می باشد که به روش برش ورق های برنج و سپس فرم دادن و لحیم کاریساخته شده است. این نیم ست دارای یک گردن آویز، یک دستبند و یک جفت گوشواره می باشد و بسیار زیبا طراحی شده است. ست فوق دارای سنگ یشم سبز می باشد، سنگ یَشم سبز یکی از سنگ‌های قیمتی و تزئینی استست برنجی را بسته به سلیقه خود می توانید با لباس های سنتی و مدرن خود ست کنید.

 درباره هنر جواهر سازی:

انسان کهن در ابتدا برای زینت و آراستگی خود از نشانه هایی كه از طبیعت الگو برداری كرده بود كمك می گرفت. قدیمی ترین زیورآلاتی یافت شده  مربوط به 41 صدف سوراخ شده با قدمت 72 هزار سال در غار Grotte des Pigeons  واقع در شرق مراکش هستند. همچنین استفاده از سنگ ها و فلزان در بین النهرین و مصر رایج بود. در زمان های قدیم سنگ های قیمتی علاوه بر ارزش مادی بیشتر جنبه سحر و جادو داشته و به عنوان طلسم برای صاحبان جواهرات محسوب می شده اند.

از جمله روش هایی که امروزه برای ساخت زیور آلات فلزی مورد استفاده است، تو خالی سازی، اره کاری، لحیم کاری، ملیله کاری، مشبک کاری، ریخته گری و ... که با تکنیک های اسید کاری، حکاکی، مینا کاری، فیروزه کوبی و ... تزیین می شوند. همچنین ابزارآلاتی که در جواهرسازی سنتی استفاده می شوند کمان اره، دم بوری، انواع سوهان، تخته نسوز،پنس و ... هستند.

 نکات نگهداری:

برای جلوگیری ازتغییر رنگ دادن زیوآلات برنجی از تماس با آب خودداری کنید. اما اگر به هر دلیلی زیورآلات برنجی شما تغییر رنگ داد به راحتی میتوانید آنرا به رنگ اولیه خود بازگردانید. بهترین روش، استفاده از سرکه یا آبلیمو می باشد.کافی است پارچه ای را به سرکه یا آبلیمو آغشته کنید و کدری زیور آلات خود را با آن تمیز کنید.

کد محصولjew1222
وزنگردنبند(4)، گوشواره(9)، دستبند(13) گرم
جنسیتزنانه
جنسفلز برنج
ابعادگردنبند(2.3*2)، گوشواره(2.3*2)، دستبند(14*0.5) سانتیمتر
رنگ نگینفیروزه ای
نوع نگینسنگ فیروزه
فرم نگینقلب
طول بند یا زنجیرندارد
ضخامت محصول2 میلیمتر
سبک طراحیسنتی، مدرن
نوع تکنیکفیروزه کوبی
نام هنرمندباقر نفری
نحوه بسته شدنآویز(گیره قفلی) گوشواره(قفل قلابی)
نوع کاربردمد و فشن
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

ست زیورالات فیروزه طرح قلب

ست زیورالات فیروزه طرح قلب