نیم ست برنجی سنگ سبز

 • jew1190
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  نیم ست برنجی سنگ سبز

  نیم ست برنجی سنگ سبز

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره نیم ست برنجی سنگ سبز:

نیم ست فوق از جنس برنج می باشد که به روش برش ورق های برنج و سپس فرم دادن و لحیم کاریساخته شده است. این نیم ست دارای یک گردن آویز و یک جفت گوشواره می باشد و بسیار ساده طراحی شده است. نیم ست فوق دارای سنگ یشم سبز می باشد، سنگ یَشم سبز یکی از سنگ‌های قیمتی و تزئینی استنیم ست برنجی را بسته به سلیقه خود می توانید با لباس های سنتی و مدرن خود ست کنید.

 درباره هنر جواهر سازی:

انسان کهن در ابتدا برای زینت و آراستگی خود از نشانه هایی كه از طبیعت الگو برداری كرده بود كمك می گرفت. قدیمی ترین زیورآلاتی یافت شده  مربوط به 41 صدف سوراخ شده با قدمت 72 هزار سال در غار Grotte des Pigeons  واقع در شرق مراکش هستند. همچنین استفاده از سنگ ها و فلزان در بین النهرین و مصر رایج بود. در زمان های قدیم سنگ های قیمتی علاوه بر ارزش مادی بیشتر جنبه سحر و جادو داشته و به عنوان طلسم برای صاحبان جواهرات محسوب می شده اند.

از جمله روش هایی که امروزه برای ساخت زیور آلات فلزی مورد استفاده است، تو خالی سازی، اره کاری، لحیم کاری، ملیله کاری، مشبک کاری، ریخته گری و ... که با تکنیک های اسید کاری، حکاکی، مینا کاری، فیروزه کوبی و ... تزیین می شوند. همچنین ابزارآلاتی که در جواهرسازی سنتی استفاده می شوند کمان اره، دم بوری، انواع سوهان، تخته نسوز،پنس و ... هستند.

 نکات نگهداری:

برای جلوگیری ازتغییر رنگ دادن زیوآلات برنجی از تماس با آب خودداری کنید. اما اگر به هر دلیلی زیورآلات برنجی شما تغییر رنگ داد به راحتی میتوانید آنرا به رنگ اولیه خود بازگردانید. بهترین روش استفاده

از سرکه یا آبلیمو می باشد.کافی است پارچه ای را به سرکه یا آبلیمو آغشته کنید وسیاهی و کدری زیور آلات خود را با آن تمیز کنید.

بهتر است سنگ عقیق را کمتر در معرض مواد شوینده و تغییرات دمایی و ضزبه قرار دهید.برای شارژ و تقویت خواص سنگ کافی است آنرا به مدت 2 ساعت در آب زلال و به اندازه 3 دقیقه در زیر تابش مستقیم نور آفتاب قرار دهید.

کد محصولjew1190
وزنآویز(11 گرم) گوشواره(17 گرم)
جنسیتزنانه
جنسفلز برنج
ابعادآویز(3*2 سانتیمتر) گوشواره(4.5*2 سانتیمتر)
نگیندارد
رنگ نگینسبز
نوع نگینسنگ یشم
فرم نگینبیضی
طول بند یا زنجیر23 سانتیمتر
ضخامت محصول9 میلیمتر
سبک طراحیسنتی، مدرن
نوع تکنیکبرش و جوشکاری
نام هنرمندهاشمی فر، قلی پور
نحوه بسته شدنآویز(گیره قفلی) گوشواره(قفل قلابی)
نوع کاربردمد و فشن
گروه هنریصنایع دستی فلزی
1395-06-08

نيم ست سبز

با سلام در قسمت توصيحات فرموديد طول زنجير 23 سانت است به نظر طول طبيعي زنجير حداقل بايد 40 سانت باشد

  بررسی خود را بنویسید !

  نقد و بررسی خود را بنویسید

  نیم ست برنجی سنگ سبز

  نیم ست برنجی سنگ سبز