جاقلمی مشبک چوب چنار

 • dec1321
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  جاقلمی مشبک چوب چنار

  جاقلمی مشبک چوب چنار

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره جا قلمی مشبک چوب چنار:

محصول پیشنهادی ما که از بهترین چوب ها تهیه شده، نماینده ی مناسبی برای معرفی هنرهای دستی ایران است. این اثر زیبا و اصیل که در چهار وجه و با تکنیک مشبک روی چوب ارائه شده، بر روی بدنه خود دارای طرح های سنتی است.

این اثر هنری یک هدیه‌ی شایسته، ماندگار و اصیل برای هنرمندان و خطاطان خواهد بود.

 درباره هنرهای چوبی:

هنرهای چوبی یکی از شاخه های صنایع دستی است که از گذشته های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده و انسان ها همواره بخش مهم یا حداقل قسمتی از نیازهای مصرفی خود را از طریق این ماده که خود به گونه های مختلف تقسیم می شود، تأمین می کرده اند. ضمن آنکه چوب عرصه ایی مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت‌های مختلف بوده است.

هنرهای چوبی به بخش های مختلفی از لحاظ شیوه ی اجرا که شامل منبت، معرق، خاتم،گره چینی و حجم سازی،درودگری است تقسیم می شوند.

نکات نگهداری:

جهت نگهداری هر چه بیشتر وسایل چوبی؛ هیچ گاه آنان را در نقاط گرم و خشک منزل قرار ندهید. همچنین؛ جهت تمیز نمودن لوازم چوبی فقط از آب خالص و شوینده بسیار ضعیف و پارچه ای کتانی استفاده کنید و در صورت وجود نقش و عاج در وسایل چوبی آن را با پنبه ای تمیز کنید. سعی کنید به طور مرتب وسایل چوبی را تمیز کنید چون در صورت رعایت نکردن این نکته بهترین محیط را برای زندگی حشرات فراهم نموده اید.

کد محصولdec1321
وزن75 گرم
جنسچوب چنار
ابعاد6.5*6.5*12 سانتیمتر
ضخامت محصول0.5 سانتیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکمشبک
نوع کاربردتزیینی. کاربردی
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری
زیر گروه هنریمشبک چوب

نقد و بررسی خود را بنویسید

جاقلمی مشبک چوب چنار

جاقلمی مشبک چوب چنار

محصولات مشابه