جامدادی مخمل فرفره رنگی

 • oth1288
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  جامدادی مخمل فرفره رنگی

  جامدادی مخمل فرفره رنگی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

در هر سنی هم که باشیم همیشه به دنبال کودکی هایمان می گردیم. انگار چیزی در کودکی و دوران مدرسه وجود دارد که دیگر تکرار نخواهد شد. در همان روز ها می ماند و تنها خاطراتش زنده است.

 همشاگردی سلام. سلام به روزهای شیرین مدرسه، شوق نو بودن کیف و دفتر و بوی خوش کتاب.  جامدادی های فرفره رنگی نوستالژی دوران مدرسه و خاطرات خوب آن است. تمام رنگ ها، سادگی و نشاط کودکی در آن جمع است. تصویرسازی های روی جامدادی که با خطی صمیمی شعری زیبا بر آن نوشته شده با همه سنین ارتباط برقرار میکند. این جامدادی مناسب هر سنی می باشد و علاوه بر جامدادی می توان کاربرد های دیگری مثل کیف لوازم آرایش و ... نیز برای آن در نظر گرفت. همچنین دارای بند مچی چرمی می باشد که دور مچ قرار می گیرد و در مواردی  به عنوان کیف مچی نیز استفاده می شود.

برند فرفره رنگی حاصل تلاش ها و ذهن خلاق خانم فرشته عباسی می باشد که از سال 87 فعالیت خود را شروع کرده و موفق به ایجاد سبک جدیدی در طراحی ایرانی گردیده است.

 

نکات نگهداری:

جنس این جامدادی مخمل ابر دوزی شده -ضخیم- است. و چاپ روی آن از کیفیت بالایی برخودار است. این جامدادی کاملا قابل شستشو بوده و تنها نکته قابل ذکر در نگهداری آن، خودداری از گذاشتن اشیای نوک تیز در آن است تا دچار پارگی و زدگی نشود.

کد محصولoth1288
وزن70 گرم
جنسمخمل
ابعاد24*10* 8.5 سانتیمتر
طول بند یا زنجیر14.5 سانتیمتر
ضخامت محصول0.3 سانتیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکچاپ رو پارچه
نام هنرمندبرند فرفره رنگی
نوع کاربردجامدادی، کاربردی

نقد و بررسی خود را بنویسید

جامدادی مخمل فرفره رنگی

جامدادی مخمل فرفره رنگی

محصولات مشابه