جامدادی مخمل فرفره رنگی

 • oth1291
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  جامدادی مخمل فرفره رنگی

  جامدادی مخمل فرفره رنگی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

از کودکی با هم دوست بودیم. پشت یک میز می نشستیم و دنیای مشترکی داشتیم.

در تمام خاطرات مدرسه ام او هم حضور دارد.

همشاگردی خوبم، سال ها از آن روزها می گذرد و تنها خاطرات خوبمان برایم باقی مانده و دوستی محکمی که از همان روز ها آغاز شد. جامدادی های فرفره رنگی نوستالژی دوران مدرسه و خاطرات خوب آن است. خاطرات دوستی های ساده و صمیمی آن روزها؛ تمام رنگ ها و نشاط کودکی در آن جمع است. تصویرسازی های روی جامدادی که با خطی صمیمی شعری آشنا بر آن نوشته شده با همه سنین ارتباط برقرار می کند و می تواند هدیه ای خوب برای یک دوست قدیمی به یاد روزهای مدرسه باشد. این جامدادی مناسب هر سنی بوده و علاوه بر جامدادی می توان کاربرد های دیگری مثل کیف لوازم آرایش و ... نیز برای آن در نظر گرفت. همچنین دارای بند چرمی است که دور مچ قرار می گیرد و در مواردی به عنوان کیف مچی نیز استفاده می شود.

برند فرفره رنگی حاصل تلاش ها و ذهن خلاق خانم فرشته عباسی می باشد که از سال 87 فعالیت خود را شروع کرده و موفق به ایجاد سبک جدیدی در طراحی ایرانی گردیده است.

نکات نگهداری:

جنس این جامدادی مخمل ابر دوزی شده -ضخیم- است. و چاپ روی آن از کیفیت بالایی برخودار است. این جامدادی کاملا قابل شستشو بوده و تنها نکته قابل ذکر در نگهداری آن، خودداری از گذاشتن اشیای نوک تیز در آن است تا دچار پارگی و زدگی نشود.    

کد محصولoth1291
وزن70 گرم
جنسمخمل
ابعاد24*10* 8.5 سانتیمتر
طول بند یا زنجیر14.5 سانتیمتر
ضخامت محصول0.3 سانتیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکچاپ رو پارچه
نام هنرمندبرند فرفره رنگی
نوع کاربردجامدادی، کاربردی

نقد و بررسی خود را بنویسید

جامدادی مخمل فرفره رنگی

جامدادی مخمل فرفره رنگی

محصولات مشابه