جاکلیدی چرم عسلی با سوزندوزی ترکمن

 • oth1194
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  جاکلیدی چرم عسلی با سوزندوزی ترکمن

  جاکلیدی چرم عسلی با سوزندوزی ترکمن

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱۵,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

از دیرباز چرم به دليل داشتن ويژگی های منحصر به فردش، همچون در دسترس بودن، مقاومت ، ماندگاری و نيز شکل پذير بودن و تنوع در تزئينات مورد توجه بسيار بوده است. امروزه چرم در ساخت انواع محصولات چرمی همچون کیف و کفش کاربردی گستره یافته واز تنوع فراوانی برخوردار شده است. تزیینات سوزن دوزی ترکمن برای تزیین استفاده شده که بر زیبایی هر چه بیشتر چرم افزوده است. استفاده از سوزن دوزی ترکمن در محصولات چرمی و کاربردی رویکردی جدید در طراحی محصولات است که اثری خاص و منحصربه فرد خلق کرده است. 

نکات نگهداری:

1-    چرم را باید به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار با اسفنج با پارچه نمناک تمیز کرد و گرد و خاک و لکه های سطحی روی آن را زدود.

2-    چرم را نباید در مقابل حرارت مستقیم و یا حرارت غیر مستقیم طولانی (مانند خورشید) قرار داد؛ زیرا آب شیمیایی چرم بخار شده و چرم حالت خشک و سوختگی پیدا می کند.

3-    حجم چرم در تماس با آب و رطوبت افزایش یافته و کش می آید و با خشک کردن آن در صورت نداشتن توانایی لازم ، چرم حالت اولیه خود را از دست می دهد. در چنین مواردی چرمی که آب خورده را باید به آرامی و در گرمای ملایم خشک کرد و از قرار دادن آن در برابر حرارت و همچنین خورشید خودداری کرد.

4-    تماس چربی و مخصوصا دست چرب با چرم باعث کدر شدن و چرک شدن چرم می شود ، و برگرداندن آن به حالت اولیه دشوار و با ضرر رسیدن به چرم همراه است .

5- وسایلی مانند عطر و ادکلن، آستون، کرم های مخصوص پوست و... در صورت ریزش باعث آسیب دیدن شدید چرم شده، رنگ آن را تغیر داده و آسیب های غیر قابل برگشتی ایجاد می کند به همین دلیل در هنگام حمل این وسایل دقت نمایید.

کد محصولoth1194
وزن20 گرم
جنسچرم طبیعی
ابعاد11* 8 سانتیمتر
ضخامت محصول3 میلیمتر
نوع طرحانتزاعی
نوع تکنیکچرم دوزی، سوزن دوزی
نام هنرمند برند دارنیا
نوع کاربردکاربردی، تزیینی
گروه هنریرودوزی های سنتی
زیر گروه هنریسوزندوزی ترکمن

نقد و بررسی خود را بنویسید

جاکلیدی چرم عسلی با سوزندوزی ترکمن

جاکلیدی چرم عسلی با سوزندوزی ترکمن

محصولات مشابه