تابلو سفالی بالرین

 • Dec1250
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  تابلو سفالی بالرین

  تابلو سفالی بالرین

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۸۵,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

درباره تابلو سفالی بالرین:

با آویختن تنها یک تابلوی ساده می‌توان فضای موردنظر خود را از سادگی درآورد. این تابلو با تلفیقی از سبک سنتی و مدرن، برای ایجاد یک فضای متفاوت، انتخابی مناسب است. در این اثر، یک صفحه‌ی سفالی در میان قابی چوبی قرار گرفته است. روی این صفحه‌ی سفالی با خطوطی ساده، تصویری اززنی را می بینیم که مشغول رقص باله می باشد.

هماهنگی رنگ های آبی لاجوردی،آبی فیروزه ای و قرمز در کنار استفاده از المان های سنتی مثل اسپیرال هایی که در بالا و پایین کار شاهد هستیم این اثر را به یک شی دکوراتیو بسیار زیبا تبدیل کرده است.

درباره هنر سفال:

قدمت هنر سفالگری به تاریخ زندگی بشر اولیه بر می گردد؛ آن زمان که چهار عنصر آب، باد، خاک و آتش در هم آمیختند و هنری را به وجود آورده اند که به جرات می توان گفت یکی از کامل ترین هنرهاست.

سفالگری هنری همگانی بوده که نه تنها سلیقه ابداع کننده، بلکه نشانه های معینی از زندگی اجتماعی و دوره زندگی و ویژگی های مادی و معنوی آن زمان را به ما نشان می دهد، و وسیله مستقیمی برای شناسایی تمدن شهرها، اقوام و ادوار مختلف است؛ زیرا هر ملتی برای تزئین سفال‌های خویش، نشانه، اشکال و تزئینات ویژه خود را به کار می‌برده است.

  شرایط نگهداری:

با توجه به اینکه این محصول، با لعاب پوشانده شده در برابر شستشو با انواع شوینده ها مقاوم خواهد بود اما به علت دارا بودن قاب چوبی بهتر است که از دستمال مرطوب برای گردگیری استفاده گردد.

کد محصولdec1250
وزن1470 گرم
جنسسفال
جنس قابچوب
ابعاد32*27 سانتیمتر
ضخامت محصول2 سانتیمتر
ضخامت قاب2 سانتیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکنقاشی و حکاکی روی سفال
نام هنرمندرحیم کشوری
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریسفال، سرامیک و کاشی سنتی
زیر گروه هنرینقاشی کاشی سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

تابلو سفالی بالرین

تابلو سفالی بالرین

محصولات مشابه