تابلو دف زن

 • Dec1247
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  تابلو دف زن

  تابلو دف زن

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره تابلو دف زن:

با آویختن تنها یک تابلوی ساده می‌توان فضای موردنظر خود را از سادگی درآورد. این تابلو با تلفیقی از سبک سنتی و مدرن، برای ایجاد یک فضای متفاوت، انتخابی مناسب است. در این اثر یک صفحه‌ی سفالی در میان قابی چوبی قرارگرفته است. بر این صفحه‌ی سفالی با خطوطی ساده، تصاویر اشخاصی را می بینیم که در حال نواختن دف هستند. از ویژگی‌های این تابلوی منحصربه‌فرد آن است که ضمن ایجاد نقوش بر سفال، اصالت جنس آن حفظ شده و با به‌کارگیری مناسب رنگ‌ها، شلوغ نشده است. به‌جز رنگ زمینه هنرمند فقط از دو رنگ آبی فیروزه ای و آبی لاجوردی بهره برده است.

درباره هنر سفال:

قدمت هنر سفالگری به تاریخ زندگی بشر اولیه بر می گردد؛ آن زمان که چهار عنصر آب، باد، خاک و آتش در هم آمیختند و هنری را به وجود آورده اند که به جرات می توان گفت یکی از کامل ترین هنرهاست.

سفالگری هنری همگانی بوده که نه تنها سلیقه ابداع کننده، بلکه نشانه های معینی از زندگی اجتماعی و دوره زندگی و ویژگی های مادی و معنوی آن زمان را به ما نشان می دهد، و وسیله مستقیمی برای شناسایی تمدن شهرها، اقوام و ادوار مختلف است؛ زیرا هر ملتی برای تزئین سفال‌های خویش، نشانه، اشکال و تزئینات ویژه خود را به کار می‌برده است.

  شرایط نگهداری:

با توجه به اینکه این محصول، با لعاب پوشانده شده در برابر شستشو با انواع شوینده ها مقاوم خواهد بود اما به علت دارا بودن قاب چوبی بهتر است که از دستمال مرطوب برای گردگیری استفاده گردد.

کد محصولdec1247
وزن800 گرم
جنسسفال
جنس قابچوب
ابعاد23*28 سانتیمتر
ضخامت محصول1.5 سانتیمتر
ضخامت قاب2 سانتیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکنقاشی و حکاکی روی سفال
نام هنرمندرحیم کشوری
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریسفال، سرامیک و کاشی سنتی
زیر گروه هنرینقاشی کاشی سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

تابلو دف زن

تابلو دف زن

محصولات مشابه